Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12513351

Autoprofi Odstraňovač oleje z chladiče K1+K2

Autoprofi Odstraňovač oleje z chladiče K1+K2

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Unikátní produkt založený na dvou složkách je spolehlivým a jednoduchým řešením při znečištění chladícího systému, zejména olejem, vodním kamenem a dalšími. Šetří čas, nervy i peněženku. Celý popis
359 Kč
Zboží od: Autoprofishop.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
359 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední kus
S novou kartou za

8.2.2023 na výdejním místě
8.2.2023 - 9.2.2023 na vaší adrese

Popis

Vlastnosti• přípravek spolehlivě čistí celý chladící systém a odstraňuje olejové nečistoty, které byli/jsou způsobené závadou např. těsnění hlavy• rozpouští i další nečistoty v chladícím systému, jako různé kaly z chladící kapaliny a vodní kámen• vysoce kvalitní mazací činitele zajišťují perfektní ochranu všech kovových a gumových částí během čistícího procesu• zanechá ventily, termostaty a vodní pumpy čisté a jejich funkčnost se navrátí do původního výkonu• jedna složka se váže na vodu a druhá zase na olej, obě složky jsou vzájemně vazatelné, takže v konečném důsledku vzniká jedna tekutina, kterou z chladiče vypustíme• zvyšuje životnost celého chladícího systémuPŘED SAMOTNÝM ČISTĚNÍM JE POTŘEBNÉ NEJDŘÍVE ODSTRANIT ZÁVADU, KTERÁ ZAPŘIČINILA SAMOTNÉ ZNEČIŠTĚNÍ CHLADÍCÍ SOUSTAVY!

Oblast použití: Pro všechny vodou chlazené motory. Přípravek je mísitelný se všemi dostupnými chladícími a nemrznoucími kapalinami.

Reakční doba: cca. 15 minut

Spotřeba: 150+150 ml vystačí až na 4–8 l chladící kapaliny , závisí na rozsahu znečištění

Aplikace: Přidejte celý obsah obou nádob (K1+K2) do chladícího systému. Topení nastavte na nejvyšší teplotu. Nechte motor běžet cca 15 minut na volnoběhu, aby se dosáhla optimální provozní teplota. Po uplynutí času vypusťte chladící směs a chladíci systém naplňte už jen čistou vodou. (Pokud je potřebné, demontujte všechny nádoby, které nejsou součástí chladícího systému a vyčistěte je ručně, např.: expanzní nádoba.) Nechte běžet auto na volnoběh cca 3–5 minut, aby se důkladně systém propláchl a následně vodu vypusťte. Nyní můžete vykonat obvyklou výměnu chladící náplně podle pokynů výrobce.

Obsah: 150 + 150 ml