Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12716795

Autoprofi Údržba a ochrana brzd

Autoprofi Údržba a ochrana brzd

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Brake Anti Seize je aktivní vysoce výkonné přilnavé mazivo, které je odolné vůči vysokým teplotám a tlakům, pro údržbu a montáž brzdných systémů, matic kol, šroubů a konektorů a ohrožených spojů. Celý popis
249 Kč
Zboží od: Autoprofishop.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
249 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

10.2.2023 na výdejním místě
10.2.2023 - 13.2.2023 na vaší adrese

Popis

Vlastnosti• aktivní vysoce výkonné přilnavé mazivo, které je odolné vůči vysokým teplotám a tlakům pro údržbu a montáž brzdových systémů, matic kol, šroubů a konektorů a všech žáru a korozí ohrožených spojů• chrání brzdy a brzdové komponenty, poskytuje dlouhodobou ochranu před rzí a korozí• předchází a eliminuje pískání brzd a zajišťuje jejich spolehlivou funkci.• zajišťuje správnou funkci brzd• chrání před posypovou solí, stříkající vodou, kyselinami a žíravinami• je vhodný pro všechny typy brzd• použitelný i na šrouby, klouby, póly baterie, všechny mazací části, atd..

Oblast použití: Je vhodný pro všechny typy brzd, použitelný i na šrouby, klouby, póly baterie, všechny mazací části, atd..

Reakční doba: Cca. 30–60 sec.

Spotřeba: Vystačí na cca. 5–10 aplikací.

Aplikace: Před použitím dobře protřepejte. Neaplikujte na kotouče ani na brzdové destičky! Vyčistěte všechny brzdové komponenty ideálně s Autoprofi Čističem brzd. Následně aplikujte Autoprofi Údržba a ochrana brzd na všechny části, které mají být ošetřeny (např. zadní strana brzdových destiček, brzdové upínací díly, atd.)

Obsah: 500 ml