VIF VIF super benzin aditiv 500ml

92%
Hodnocení: 4,6

VIF VIF super benzin aditiv 500ml

92%
Hodnocení: 4,6

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

VIF VIF super benzin aditiv 500ml Celý popis

199
4.6 54
320 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
199 Kč
-37%
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera JAK NA AUTO

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015679321

Popis

Popis produktu

Účinná multifunkční přísada do všech druhů benzinu, která obsahuje mazivostní přísadu snižující spotřebu paliva v průměru o 5–7%. Zejména účinný pro motory s přímým vstřikováním FSI, TSI, GDI, IDSI.

Přípravek je určený pro moderní motory s přímým vstřikováním paliva, ale i pro starší karburátorové motory. Obsahuje složky zesilující rozpouštění úsad zajišťující postupné vyčištění karburátoru a sacích ventilů u starších motorových vozidel. Přípravek poskytuje dokonalou ochranu celého systému proti korozi, udržuje maximální výkon motoru a neškodí katalyzátoru ani l sondě. Je kompatibilní s běžnými motorovými oleji, různými druhy benzinu a jinými obvyklými aditivy. Nemá negativní vliv na míru opotřebení žádného dílu benzinového motoru, ani negativně neovlivňuje žádné parametry v průběhu jeho provozu.

Dávkování:

Do nádrže vozidla nejdříve nalijte přípravek v poměru 1:1000, a poté natankujte potřebné množství benzinu. Tím dojde k rovnoměrnému promíchání přípravku. Při silnějším dávkování se zvýší účinnost při odstraňování úsad ve starších karburátorových motorech.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ kapaliny aditiva