Alori Nano Impregnace kůže
479 Kč

Milujete kůži? Tu jemnost, hebkost a vůni? Pak tenhle přípravek prostě musíte mít. Impregnace kůže zajistí, že bude i po letech stále tak hebká na dotek, nepopraská a vy si budete dál užívat pocit luxusu.

NanoConcept Nano impregnace textilu a kůže 250 ml
399 Kč

Vysoce účinná a univerzální nano impregnace textilu a kůže pro ochranu proti vlhkosti, namáčení a nečistotám. Produkt pracuje na principu mnohem efektivnější a šetrnější nanotechnologie. Hodí se na sedačky, oblečení stany, obuv a další.

TRG One Pěnový čistič kůže Foam Cleaner
280 Kč

Pěnový čistič Foam Cleaner španělského výrobce TRG the One pro čištění kožených, koženkových, semišových, nubukových a Gore-Tex® povrchů. Díky suché pěnové konzistenci čistí důsledně a šetrně. Nepoškozuje povrch materiálu, ani neovlivňuje jeho barevný odstín.

Alori Nano Neutralizátor zápachu 250ml
199 Kč

Okamžitě rozkládá nepříjemné pachy. Zbavte se u vás doma všech nežádoucích pachů. Nepřekrývejte, ale eliminujte je a užijte si příjemnou svěží vůni.

Alori Nano Čistič na kůži 250ml
429 Kč

Novinka

Milujete hebkost a jemnost kůže? Bohužel vaše kožená sedačka už tak hebká a jemná není? Máme řešení! Vraťte jí pružnost, jemnost a hebkost pomocí Alori čističe na kůži.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Čisticí a ochranné prostředky na kůži a textil.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Čisticí a ochranné prostředky na kůži a textil výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Čisticí a ochranné prostředky na kůži a textil akce.