Levné Čistící a ochranné prostředky na koberce a záclony

Vybírejte ty nejlevnější produkty z kategorie čistící a ochranné prostředky na koberce a záclony u nás na MALL.cz. Zboží jsme pro vás srovnali i podle úspěchu u zákazníků, a tak budete mít vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Vybrané zboží vám doručíme ještě dnes až k vám domů.
  • Chcete si raději nákup vyzvednout, až se vám to bude hodit? Využijte některého z více než 2 500 výdejních míst.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie čistící a ochranné prostředky na koberce a záclony nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

Kromě zboží z kategorie čistící a ochranné prostředky na koberce a záclony najdete u nás na MALL.cz další 1 milion produktů!

Mr. Teppich Odstraňovač skvrn z čalounění 500 ml
5x

Mr. Teppich Odstraňovač skvrn z čalounění 500 ml

79 Kč
69 Kč

Specializovaný prostředek odstraňovač skvrn z čalounění 500 ml od výrobce Mr. Teppich na čištění skvrn všech látkových povrchů. Odstraňuje špínu, prach a jiné nečistoty z koberců, čalounění a dalších. Obsahuje funkci Active Oxygen, která účinně odstraňuje i zaschlé skvrny.

Od prodejce MALL
Well Done WELL DONE Čistící prostředek na koberce 1l

Well Done WELL DONE Čistící prostředek na koberce 1l

76 Kč

Speciální čistící prostředek pro ruční a strojní čištění koberců. Mimořádně vhodný k čištění koberců a čalounění z vlny a umělých vláken. Účinně odstraňuje zašlou špínu a nezanechává stopy. Bezpečnostní upozornění: Varování Standardní věty o nebezpečnosti: H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Mr. Teppich ANTIALERGEN prostředek na čištění čalounění "SUCHÁ PĚNA" s vůní MOŘE 600 ml
2x

Mr. Teppich ANTIALERGEN prostředek na čištění čalounění "SUCHÁ PĚNA" s vůní MOŘE 600 ml

109 Kč

Další nabídka za 85 Kč

Specializovaný prostředek ANTIALERGEN prostředek na čištění čalounění „SUCHÁ PĚNA“ s vůní MOŘE 600 ml od výrobce Mr. Teppich na čištění skvrn všech látkových povrchů. Odstraňuje špínu, prach a jiné nečistoty z koberců, čalounění a dalších. Obsahuje funkci Antialergen, která účinně hubí roztoče a bakterie. Nejen čistí, ale také obnovuje původní barvu a zanechává svěží vůni moře.

Od prodejce MALL
Tatrachema TEP čistič na koberce 500 ml
2x

Tatrachema TEP čistič na koberce 500 ml

109 Kč
99 Kč

TEP čistič na koberce 500 ml je určen k čištění koberců, ale i potahových látek, čalouněného nábytku, rohoží či koberců v automobilu. Použití je snadné, aktivní pěna rozpustí nečistoty a odvede je na povrch. Poté jen jednoduše vysajete vysavačem. Vaše koberce zůstanou nejen čisté, ale zároveň získají i větší odolnost vůči zašpinění.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Čistící a ochranné prostředky na koberce a záclony.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Čistící a ochranné prostředky na koberce a záclony výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Čistící a ochranné prostředky na koberce a záclony akce.