Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1144586

Cif Power&Shine Kuchyně čistící sprej 2 x 500 ml + Power&Shine Koupelna 500 ml

Cif Power&Shine Kuchyně čistící sprej 2 x 500 ml + Power&Shine Koupelna 500 ml

Výhodný set 3 čističů značky Cif. Cif Power&Shine Kuchyně účinně odstraňuje 100% odolné mastnoty. Cif Power&Shine Koupelna odstraňuje 100% vodního kamene, dlouhodobá čistota díky technologii odpuzující kapky vody a špínu. Celý popis
Ušetříte 110 Kč 299 Kč
189 Kč
126 Kč/l
Prodává MALL
Ušetříte 110 Kč 299 Kč
189 Kč
126 Kč/l
S novou kartou za

Již zítra na prodejně
Prodejny
3.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Set čističů Cif Power&Shine

  • Balení obsahuje 2 × 500 ml Cif kuchyně, 1 × 500 ml Cif koupelna.

Cif Power&Shine kuchyně Poslední výzkum prokázal, že velmi účinný způsob jak odstranit mastnotu je právě s použitím oleje. Naše unikátní odlehčené složení s obsahem olejů z pomeranče a mandarinky začne okamžitě pronikat odolnou mastnotou dokonce již při prvním setření hadříkem. Po použití zanechá čištěné povrchy krásně zářivé a Vaše kuchyň rázem ožije.

  • Použití do kuchyně.
  • Odstraňuje 100% odolné mastnoty.
  • 100% lesk beze šmouh.
  • Složení s obsahem olejů z pomeranče a mandarinky.


Díky unikátnímu odlehčenému složení nového čisticího spreje Cif Power&Shine Kuchyně s obsahem olejů z pomeranče a mandarinky začne látka okamžitě pronikat odolnou mastnotou dokonce již při prvním setření hadříkem. Po použití jsou čištěné povrchy krásně zářivé a Vaše kuchyň rázem ožije.

Cif Power&Shine koupelna Právě jste domyli koupelnu, ale skvrny od kapek vody a vodního kamene jsou rázem zpět? Právě proto jsme vyvinuli specialistu, který nejenže odstraní vodní kámen bez šmouh, ale také zabezpečí, že čištěný povrch bude odpuzovat vodu a nečistoty. Omezuje vytváření mýdlových skvrn a skvrn od vody na obkladačkách a čištěných površích v koupelně. Díky jeho unikátní technologii si můžete užívat lesknoucí povrchy bez šmouh déle.

  • Použití do koupelny.
  • Odstraňuje 100% vodního kamene.
  • Odstraňuje 100% mýdlových skrvn.
  • 100% lesk beze šmouh.
  • Dlohouhodobá čistota díky technologii odpuzující kapky vody a špínu.


Nový Cif Power&Shine Koupelna čisticí sprej nejenže odstraní vodní kámen bez šmouh, ale také zabezpečí, že čištěný povrch bude odpuzovat vodu a nečistoty. Omezuje vytváření mýdlových skvrn a skvrn od vody na obkladačkách a čištěných površích v koupelně. Díky jeho unikátní technologii si můžete užívat lesknoucí povrchy bez šmouh déle.

Značka Cif byla poprvé uvedena na trh v roce 1967 ve Francii, a to v podobě Cif krémů, které pro Vás vyrábíme dodnes. Úspěšný koncept se poté rozšířil nejen přes celou Evropu, ale také do zbytku světa a portfolio Cif se rozrostlo natolik, že dokáže vyčistit téměř každý povrch v domácnosti. Použitím přípravků Cif zanecháte čištěné povrchy krásně zářivé a Vaše domácnost rázem ožije.