SANYTOL 3 x 1l dezinfekční univerzální čistič na podlahy
259 Kč

Sanytol čistič na podlahy díky svému trojímu účinku dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí mikroby. Odstraňuje kromě jiného herpes, virus H7N1, salmonellu, listerii, stapphylococcus aureus, candida albican, escherichia coli, aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus hirae a lactobacillus brevis.

Jelen Tekutý rejžák meduňka 1,35 l
179 Kč 149 Kč

Na zašpiněnou podlahu je nejlepší mýdlová voda a v kleče drhnout. Jelen tekutý rejžák s vůní meduňky na mýdlovém základu podlahu vydrhne do špičkové čistoty, stačí jen hadr nebo mop. Celou domácnost provoní jemná vůně a podlahy se budou nádherně lesknout.

Leifheit Prostředek Easy Spray na dlažbu a kámen
249 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostředek na mytí dlažby a kamenných obkladů navíc v praktickém balení se šroubovacím uzávěrem. V kombinaci s mopem dostanete čistící sílu, se kterou se snadno zbavíte šmouh, skvrn, vodního kamene a pomůžete tak zrenovovat povrch podlahy v domácnosti. Leifheit Easy Spray snadno použijete v domácnosti i víkendových sídlech.

BISTROL 3v1 na dřevo a parkety 750 ml
129 Kč 119 Kč

Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk, jako by byla zbrusu nová.

Savo Pet Odstraňovač skvrn na podlahy 700 ml
249 Kč 159 Kč

Tekutý čistič nejen na odstranění skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích, ale také na skvrny biologického původu a bláto. Savo Pet Odstraňovač skvrn na podlahy neobsahuje chlór a odstraňuje skvrny pomocí unikátní kombinace aktivních rozpouštěcích látek.

BISTROL vosk 500 ml
129 Kč 89 Kč

Přípravek pro leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin, jako je guma, linoleum, dlaždice. Bistrol vosk dává ošetřovanému povrchu hedvábný lesk a zanechá na něm ochranný film, který zabraňuje ulpívání nečistot.

Leifheit Čistící prostředek na silně znečištěné podlahy 1 l 41418
215 Kč 159 Kč

Čistič na silně znečistěné podlahy o objemu 1 litr v silném, koncentrovaném balení od německé značky Leifheit, který si hravě poradí i se silně znečištěnými povrchy. Obnovuje lesk a čistotu vaší domácnosti. S bezpečnostním uzávěrem.

Leifheit Čistič na podlahy s leštidlem 1 l 41417
209 Kč 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistič na podlahy s leštidlem o objemu 1 l, který je určen pro mytí dlažeb a kamenných povrchů. Jeho koncentrované složení dokonale odstraní všechny nečistoty, bezpečnostní uzávěr zamezí rozlití nebo nepříjemným nehodám.

Savo Podlahy a povrchy Oceán 3x 750 ml
149 Kč 119 Kč

Univerzální čistící přípravek na podlahy a jiné omyvatelné povrchy (např. kachličky, laminát, plasty apod.). Účinně odstraňuje běžné nečistoty. Rychle schne a zanechává povrch lesklý a beze šmouh. Obsahuje 3 ks.

Leifheit Čistič na laminátové podlahy 1 l 41415
209 Kč 90 Kč

Čistič na laminátové podlahy – koncentrát o objemu 1 l s kvalitou německé značky Leifheit, který je vynikající pro mytí a údržbu dřevěných a laminátových povrchů. Extra koncentrované balení zaručuje mimořádnou sílu čističe a zanechá tak Vaši podlahu či další povrchy perfektně čisté.

Savo Podlahy a povrchy Dřevo a laminát 3x 750 ml
149 Kč 119 Kč

Univerzální čistící přípravek na podlahy a jiné omyvatelné povrchy (např. kachličky, laminát, plasty apod.). Účinně odstraňuje běžné nečistoty. Rychle schne a zanechává povrch lesklý a beze šmouh. Obsahuje 3 ks.

Pronto 5v1 čistič na dřevo 3x750 ml
329 Kč 259 Kč

Pronto mýdlový čistič 5v1 účinně čistí dřevěné podlahy, odstraňuje prach, povrch hydratuje, osvěžuje a chrání. Lze jej použít na všechny typy dřevěných podlah i dřevěný nábytek s povrchovou úpravou.

Savo Podlahy a povrchy Vůně květin 3x 750 ml
149 Kč 119 Kč

Univerzální čistící přípravek na podlahy a jiné omyvatelné povrchy (např. kachličky, laminát, plasty apod.). Účinně odstraňuje běžné nečistoty. Rychle schne a zanechává povrch lesklý a beze šmouh. Obsahuje 3 ks.

Winni's Pavimenti přípravek na podlahy 5 l
359 Kč 289 Kč

Hypoalergenní čistící prostředek na podlahy a všechny omyvatelné povrchy dokonale vyčistí, dezinfikuje a provoní čištěný povrch. Jeho rostlinné složení nedráždí pokožku a je šetrné k životnímu prostředí.

Frosch Eko Tekutý písek levandule 3x500 ml-16%
239 Kč 199 Kč

Akce

Tekutý písek Frosch výborně odstraňuje všechny druhy nečistot včetně mastnoty z keramických, kovových a skleněných povrchů. Čištěný povrch zanechává bez skvrn s příjemnou vůní levandule.

Frosch Eko Univerzální čistič ocet 3x1 l-35%
279 Kč 179 Kč

Akce

Univerzální čistič vhodný na všechny omyvatelné povrchy je ideální kombinací důkladného čistícího účinku v celé domácnosti a současně šetrnosti k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodního octa.

Real Green Clean podlahy 5 kg
249 Kč 199 Kč

Čisticí prostředek Real Green Clean lze použít na všechny podlahy a omyvatelné plochy – dlažbu, dřevo, linoleum, plast. Šetrně povrch čistí a zanechá ho bez šmouh, navíc po sobě zanechá příjemnou vůni. Z 99,5 % je biologicky odbouratelný.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Marseillské mýdlo, 1 l
99 Kč 89 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Universal Soda Power Japonská třešeň 5 l
249 Kč 189 Kč

Univerzální čisticí prostředek se svěží vůní japonské sakury disponuje funkcí Soda Power, která změkčuje vodu a účinně odmašťuje a čistí různé povrchy. Bude ideálním pomocíkem při vytírání. Sidolux Universal Soda Power Japonská třešeň 5 l má aroma obohacené o vůni marseillského mýdla.

Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l
249 Kč 189 Kč

Univerzální čisticí prostředek se svěží ovocnou vůní disponuje funkcí Soda Power, která změkčuje vodu a účinně odmašťuje a čistí různé povrchy. Bude ideálním pomocíkem při vytírání. Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l má aroma obohacené o citrónovou kúru a grapefruit.

Tatrachema DIAVA pasta na parkety 360 g
129 Kč 99 Kč

Pasta na parkety Tatrachema Diava o objemu 360 gramů je určena na leštění a konzervování dřevěných podlah. Skvěle se hodí na ošetření parket, plovoucích podlah a linolea. Tato pasta vytváří film, který podlahu chrání před znečištěním a usnadňuje tak její další údržbu. Zároveň dosahuje precizních výsledků i při leštění podlah.

Sidolux Univerzální čistící prostředek s vůní Cherry lady 1 l
99 Kč 79 Kč

Sidolux univerzální čisticí prostředek je určen na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Cherry Cherry Lady. Čistič obsahuje funkci Soda power, díky které si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l
599 Kč 499 Kč

Prostředek na plovoucí a dřevěné podlahy dodává lesk. Lze ho aplikovat maximálně ve 3 vrstvách. Účinně ochraňuje před mechanickým poškozením, vyblednutím a opakovaným znečištěním. Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l zaschne během 30–60 min.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Konvalinka 1 l
99 Kč 79 Kč

Sidolux univerzální čisticí prostředek je určen na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní konvalinky. Čistič obsahuje funkci Soda power, díky které si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Japonská třešeň, 1 l
99 Kč 89 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem japonské sakury s lehkým nádechem marseillského mýdla. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozny 5 l
249 Kč 189 Kč

Univerzální čisticí prostředek se svěží vůní disponuje funkcí Soda Power, která změkčuje vodu a účinně odmašťuje a čistí různé povrchy. Bude ideálním pomocíkem při vytírání. Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozny 5 l má aroma obohacené o grep, pomelo a aloe vera.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Modrá květina, 1 l
99 Kč 89 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem květin s pudrovými tóny a nádechem růžového pepře. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Seventh Generation univerzální sprej Free&Clear 500ml
129 Kč

Univerzální čistící sprej Free & Clear značky Seventh Generation je vhodný pro citlivou pokožku. Tento čistící přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (86 % složek je rostlinného původu).

Sidolux Univerzální čistící prostředek Jarní louka, 1 l
99 Kč 89 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní povzbuzujícím aróma jarní louky plné prvních květů a svěží trávy. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Zelené hrozny, 1 l
99 Kč 89 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem šťavnatých hroznů, grepu a pomela doplněná o aloe vera. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Lesk na ošetření venkovních povrchů, 5 l
599 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný prostředek na kámen, dlažbu a mramor. Prostředek ze řady Sidolux Expert se snadno aplikuje a vytváří kvalitní lesklý efekt, který dodá povrchu nový život. Navíc chrání před mechanickým poškozením, vyblednutím barev a opětovným znečištěním.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Svěží citrón, 1 l
99 Kč 89 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem citronu s lehkými tóny citronové kůry a grapefruitu. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Květinový vánek, 1 l
99 Kč 89 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem pivoněk, kosatce a tulipánů doplněná vůní dřevin. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Pikatec Sada pro koupelny a domácnost
1 599 Kč

Revoluční nano sada nejen pro ošetření koupelen, jedno nanesení chrání 2roky. Obsahuje ochranné politury na keramické povrchy a dlažby (umyvadla, obklady včetně spár) plastové vybavení (vany), ochranu nerezových materiálů (vodovodní baterie) a ochranu skel (sprchové kouty a zrcadla).Vystačí na 28 m2

Ceresit Obnovovač spár Reno Fuge 7 ml, bílý
199 Kč 129 Kč

Ceresit obnovovač spár Reno Fuge vykouzlí ze starých a zašlých spár zase zářivě bílé a jako nové. Balení v podobě pera umožňuje přesné a snadné nanášení a vystačí až na 60 m spáry. Je vhodný k použití na stěnu i podlahu.

Pronto 5v1 čistič na laminát 3x750 ml
309 Kč 259 Kč

Pronto čistič 5v1 je určený speciálně na laminátové podlahy, které šetrně ale důkladně čistí, odstraňuje z nich prach, zabraňuje jeho usazování a zároveň podporuje přirozený vzhled podlahy.

Pronto Mýdlový čistič na dřevo Extra ochrana 3x750 ml
309 Kč 259 Kč

Pronto Extra Care je mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, který během čištění dřevo hydratuje a chrání dřevěné povrchy s povrchovou úpravou. Balení obsahuje 3 ks čističe.

Pikatec Sada na keramické povrchy a dlaždice
499 Kč

Nano sada pro přípravu a ochranu všech keramických povrchů. Jedná se především o dlaždice a obklady, veškerou sanitu, (umyvadla, bidety, toaletní mísy, keramické vany, sprchové kouty, držáky na mýdla a ostatní). Ochrana je vhodná i pro spáry obkladů, kde zabraňuje vzniku plísní. Využití je 8 m2.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: