Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8803704

Marcel's Green Soap WC blok Geranium & Citron (55g)

Marcel's Green Soap WC blok Geranium & Citron (55g)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
První ekologický záchodový WC blok Marcel’s Green Soap Geranium & Citron. Ekologický závěs, který vydrží až na 250 spláchnutí. Váš záchod celou dobu voní jako muškáty. Co víc si přát? Někteří lidé by byli rádi, kdyby celý jejich dům voněl květinami, dokonce i toaleta! Celý popis
85 Kč
85 Kč/ks
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
85 Kč
85 Kč/ks
Levněji s novou kartou za

4.7.2022 - 7.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

První ekologický záchodový WC blok Marcel’s Green Soap Geranium & Citron. Ekologický závěs, který vydrží až na 250 spláchnutí. Váš záchod celou dobu voní jako muškáty. Co víc si přát? Někteří lidé by byli rádi, kdyby celý jejich dům voněl květinami, dokonce i toaleta! Dobrá zpráva: naše nové ekologické toaletní bloky zanechávají dlouhotrvající vůni muškátů podpořenou citrony.

Co znamená ECO-FRIENDLY? Slovníková definice eco-friendly tj. šetrnosti k životnímu prostředí je „neškodit životnímu prostředí“. To je rozhodně něco, co je v popředí mysli každého. Včetně Marcela! :-)  Když Marcel začal přemýšlet o tom, jak vytvořit produkty, dlouho a usilovně přemýšlel o tom, co přesně znamená „eco-friendly“. Pro sebe osobně, v jeho každodenním životě a poté i pro širší společnost. Jde konkrétně o ty malé pozitivní změny, které můžeme udělat všichni. Představte si, jaký rozsáhlý dopad následně mohou mít…

Přišel s poměrně dlouhým seznamem, ale jako nejdůležitější se rozhodl pro následující:
Zanechte co nejmenší ekologickou stopu
  1. Znovu používejte, recyklujte a snižujte materiálové zboží a/nebo spotřebu, jak jen je to možné
  2. Buďte laskaví ke všem stvořením, velkým i malým. Marcel's Green Soap je proti všem testům na zvířatech!
  3. Respektujte naše životní prostředí a přírodu. To v praxi znamená, že nikdy nepoužívejte žádné škodlivé nebo toxické chemikálie, které se vrátí zpět do ekosystému odpadem vaší domácnosti.


Marcel všechny tyto klíčové body aplikoval při výrobě všech svých produktů. Tak vyvinul úžasné produkty – s použitím všech přírodních produktů a esenciálních olejů. Všechny jsou také netoxické, šetrné k životnímu prostředí, jsou minimálně z 97 % biologicky rozložitelné a všechny jsou veganské. Používání WC bloků je bezpečné v celé v domácnosti. O rodinu se nemusíte bát, neboť jsou naprosto nezávadné. Ať už pro dětské ručky nebo tlapky vašich čtyřnohých kamarádů.

Všechny Marcelovo produkty jsou pak umístěny do 100% recyklovaných lahví.