Chicopee Microfibre 5 ks Pratelná utěrka MODRÁ

Chicopee Microfibre 5 ks Pratelná utěrka MODRÁ

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jemná hygienická utěrka výborná na leštění. Je ze 100% mikrovlákna s antibakteriální úpravou. Dlouhá životnost, vhodné na vyvaření, vydrží až 360 pracích cyklů a snese mnohé dezinfekce. Důkladně čistí beze šmouh. Antibakteriální, do potravinářství, HACCP, jemná, lešticí, rychle schne. Celý popis
117 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
23,40 Kč/ks
Partner: Brimi

Skladem u partnera 5+ kusů

13.12.2021 - 15.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Brimi

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100025265983

Popis

Microfibre (dříve DuraDry) rozměry: 34 × 40 cm, balení po 5 ks

• Hygienická utěrka ze 100% mikrovlákna

• Snadné čištění jakéhokoliv povrchu od skla po nerez, rychle, důkladně a bez šmouh

• Antibakteriální vlastnosti – certifikát pro styk s potravinami

• Velmi dlouhá životnost – lze prát v pračce - až 360 pracích cyklů

• Odolnost – vynikající poměr kvality a ceny.

• Lze snadno vymáchat a rychle schnou – utěrky zůstávají déle jako nové.

• Barevné značení pomáhá při plnění podmínek norem HACCP.

 

Hadry Microfibre od Chicopee jsou k dispozici ve čtyřech různých barevných provedeních, což je vhodné pro soulad s normami HACCP (Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů). Použití různých barevných provedení umožňuje vytvoření úklidového systému, v němž je každá z barev přiřazena ke specifické oblasti úklidu nebo činnosti. Tímto způsobem je možné eliminovat riziko použití kontaminované utěrky v hygienickém prostředí.

Následující systém barevného kódování může být využit například v restauraci (uvedené pokyny jsou informativní povahy, nejsou však závazné):

Modrá – Prostory restauračních zařízení, např. stoly, podnosy.

Červená – Umývárny, podlahy a toalety.

Žlutá – Dezinfekce kuchyňských potřeb, např. nožů.

Zelená – Kuchyně a prostory pro přípravu potravin.

Výrobky jsme v našich laboratořích vyvinuli specificky pro potřeby sektoru gastronomie. Jsou revoluční čisticí utěrky, které vám přináší tři úžasné výhody najednou:

  1. Hadry Microfibre jsou vyrobeny ze 100% mikrovlákna, a umožňují tak snadné čištění jakéhokoliv povrchu od skla až po nerezovou ocel – rychle, důkladně a bez šmouh.
  2. U výrobků Microfibre byly prokázány antibakteriální vlastnosti. Současně se jedná o jedinou utěrku z mikrovláken, která získala značku kvality v podobě evropské certifikace pro styk s potravinami provedené předním německým zkušebním institutem.
  3. Microfibre nabízí velmi dlouho životnost. I po mnoha vypráních si utěrky zachovají své jedinečné vlastnosti. Proto je u nich skvělý poměr kvality a ceny a díky opakovanému použití také efektivní ekologický přístup.

Zvolíte-li Microfibre (DuraDry) od Chicopee, získáte výhody poskytované kombinací unikátních vlastností a hygienu na nejvyšší úrovni. Jedná se o víceúčelové utěrky, které mohou být použity, vymáchány a opakovaně vyprány, což znamená, že jsou hospodárné a ekologicky efektivní.