Čistící a dezinfekční prostředek domácnost 500 ml

Čistící a dezinfekční prostředek domácnost 500 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
VYČISTÍ – ODMASTÍ – DEZINFIKUJE Rychle reagující vysoce výkonný hloubkový čisticí a dezinfekční prostředek. Jedinečná univerzálnost pro mnoho čisticích a dezinfekčních aplikací na vnitřních a vnějších plochách činí z produktu ideální volbu pro domácí i profesionální využití. Celý popis
124 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Nasucho

Skladem u partnera 5+ kusů

22.9.2021 - 23.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Nasucho

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022402805

Popis

 

Načisto čistící a dezinfekční prostředek domácnost

(2v1)

Rychle reagující vysoce výkonný hloubkový čisticí a dezinfekční prostředek. Dezinfekční vlastnosti byly laboratorně testovány a prokázány, účinně ničí 99,999% bakterií. Kromě prokázané antimikrobiální bakteriální aktivity produkt dokáže rozložit viry a bezpečně je odstranit z povrchů. Každá virová částice sestává z malé sady genů, které jsou uzavřené v mastných lipidových molekulách, detergent lipidové slupky naruší a vir účinně likviduje.

Antibakteriální čistič + dezinfekce  využívá vysoce pokročilé složení  a nabízí tak širokou škálu aplikací s robustní čisticí a dezinfekční silou pro vnitřní a vnější povrchy. Je možné jej efektivně používat pro ruční i strojní aplikaci.Jedinečná univerzálnost pro mnoho čisticích a dezinfekčních aplikací na vnitřních a vnějších plochách činí z produktu  ideální volbu pro domácí i profesionální využití.

Jak to funguje ?

Antibakteriální čistič + dezinfekce  je rychle reagující vysoce výkonný hloubkový čisticí a dezinfekční prostředek. Dezinfekční vlastnosti byly laboratorně testovány a prokázány, účinně ničí 99,999% bakterií; Enterococcus Faecium, Proteus Mirabilis, Pseudomonas Aeruginosa, Saccharomyces Cerevisiae, Salmonella Enteritidis a Staphylococcus a Aureus. Kromě prokázané antimikrobiální bakteriální aktivity  dokáže rozložit viry a bezpečně je odstranit z povrchů. Každá virová částice sestává z malé sady genů, které jsou uzavřené v mastných lipidových molekulách, detergent lipidové slupky naruší a vir účinně likviduje.

Povrchově aktivní látka (látky) obsažené v tomto přípravku splňuje (splňují) kritéria biologické rozložitelnosti stanovené v nařízení (ES) č. 6448/2004 o detergentech.

 

 

Účinné použití

Prostředek je vhodný jak pro měkké (savé) tak pro tvrdé (nesavé) povrchy včetně: koberce, čalounění, textilie, PVC, sklo, plasty, akryl, guma, nátěry, vinyl, kliky dveří, parapety, stěny, podlahy a terasy atd.

Obsah balení

Láhev 500 ml. 1× návod k použití.

Návod k použití

Produkt  aplikujte mechanickým rozprašovačem, houbou, nízkotlakým sprejem nebo vysokotlakým čistícím strojem na mytí na určené povrchy. Na povrchu nechte působit až 5 minut. Pokud je to nutné, rozetřete přebytečnou kapalinu po povrchu hadříkem, houbou nebo měkkým kartáčem. Ošetřené povrchy otřete čistým navlhčeným hadříkem z mikrovlákna, abyste odstranili veškeré zbytky ( nebo důkladně opláchněte čistou vodou, je-li to možné) a nechte povrch volně oschnout. Nedovolte, aby ​zbytky nespláchnutého nebo nesetřeného prostředku zůstaly na površích, mohou nepříznivě ovlivnit strukturu nebo barvu povrchu.

Doporučení

Doporučujeme k našemu produktu dokoupit mikrovláknové utěrky 

Před čištěním koberců / textilií vyzkoušejte nejprve prostředek na malé nenápadné ploše, ověřte stálost barev před zahájením všeobecného čištění.Některé barvy, hliník a lehké slitiny mohou být citlivé na alkalické směsi. V případě pochybností před použitím zkontrolujte, zda může přípravek způsobit skvrny.Nedovolte, aby ​zbytky nespláchnutého nebo nesetřeného prostředku zůstaly na površích, mohou nepříznivě ovlivnit strukturu nebo barvu povrchu.

Vlastnosti a výhody

  • Antibakteriální čistič + dezinfekce  ( multifunkční produkt)
  • Neutralizuje patogeny (bakterie, viry a houby)
  • Vynikající efekt snadného čištění s ohledem na nečistoty
  • Jednoduchá aplikace
  • Bakteriostatický, vytváří prostředí, které brání mikrobiálnímu vývoji
  • Bez silikonů, freonů, fluorovaných uhlovodíků, teflonu, rozpouštědel a ropných složek
  • Rychlé a snadno použitelné

Doba použitelnosti

1 rok od data výroby.