Kiehl Copex, generální čistič na podlahy pro silný úklid, 1000 ml

Kiehl Copex, generální čistič na podlahy pro silný úklid, 1000 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Odstraňuje voskové a polymerové ochranné filmy a silné znečištění. Generální čistič na podlahy pro silný úklid. Vhodný na všechny běžné podlahy – linoleum, kámen, mramor, dlažby, marmoleum, vinyl, PVC (vyjma parket a dřevěných). Aktivně čistící, málo pěnivý, vhodný na pórovité podlahy.  Celý popis
229 €
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Brimi

Skladem u partnera 5+ kusů

30.9.2021 - 4.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Brimi

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100047261260

Popis

Copex

Ideální pro generální úklid vašich podlah. Profesionálně odstraní polymerové filmy či zašlapanou špínu. Odstraňuje voskové a polymerové ochranné vrstvy. Aktivně čistící, málo pěnivý odstraňovač vosků a silného znečištění. Vhodný na všechny povrchy. Univerzální na všechny běžné povrchy či pórovité podlahy – linoleum, kámen, mramor, dlažby, marmoleum, vinyl, PVC (vyjma parket a dřevěných a plovoucích podlah). Aktivně čisticí, málo pěnivý, vhodný do stroje.

Ředění: 1–3 litry k 8 l studené vody. Nechat působit 15 min., poté vymýt čistou vodou rozpuštěný vosk a nečistoty. U těžko identifikovatelných podlahových krytin je před použitím nutno provést zkoušku snášenlivosti.

Ředění: 1–3 litry k 8 l studené vody.

Nechat působit 15 min., poté vymýt čistou vodou rozpuštěný vosk a nečistoty. U těžko identifikovatelných podlahových krytin je před použitím nutno provést zkoušku snášenlivosti.

Složení: neiontové tenzidy < 5%, mýdlo < 5%, vodou ředitelná rozpouštědla, zprostředkovatel rozpustnosti, vonné látky, barviva.

Varování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P280 Používejte ochranné brýle. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Před použitím si vždy přečtěte údaje a bezpečnostní upozornění na technickém a bezpečnostním listu. Toxikologické informační středisko: 224 91 92 93.