Ecozone Přírodní odpuzovač pavouků

Ecozone Přírodní odpuzovač pavouků


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Bezpečný přírodní přípravek s rostlinným složením a esenciálními oleji odpuzující pavouky aniž by jim ublížil. Přípravek vytváří bariéru, která pavoukům zabrání narušovat klid vašeho domova. Oceníte i při pobytech mimo domov, na cestách ve stanech, karavanech i garážích. Celý popis

179
179 Kč
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015098307

Popis

Popis produktu

Bezpečný přírodní přípravek s rostlinným složením a esenciálními oleji odpuzující pavouky aniž by jim ublížil. Přípravek vytváří bariéru, která pavoukům zabrání narušovat klid vašeho domova. Oceníte i při pobytech mimo domov, na cestách ve stanech, karavanech i garážích.

Přípravek je bezpečný pro děti i domácí mazlíčky.

Produkty Ecozone svým složením splňují přísné standardy UK Allergy Friendly Product a jsou vhodné i pro citlivou a alergickou pokožku.

Doporučené použití: Přípravek nastříkejte okolo dveřních a okenních rámů nebo do jakýchkoliv míst, kudy se mohou dostat pavouci. Aplikaci opakujte každé 2 – 3 týdny nebo po úklidu ošetřených prostor.

Složení: Aqua, mix of essential oils including Peppermint oil.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Cílem je snížit dopad používání čistícíh prostředků v domácnosti na životní prostředí – množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.

Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5% surovin přírodního původu a samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech.

Hlavním cílem Ecozone je snižování dopadu na životní prostředí, proto složky produktů Ecozone jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1 leapingbunny vegan eco_friendly_products palm_oil_free_product plant_based_ingredients septic_tank_safe


Parametry

Parametry produktu %1% %2%