Equa Care Sada Prostředek na mytí nádobí dávkovač 380 ml + 2 náplně

Equa Care Sada Prostředek na mytí nádobí dávkovač 380 ml + 2 náplně

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prostředek na mytí nádobí se 100% přírodním složením si snadno poradí se špínou a mastným nádobím. Účinný a šetrný k pokožce. Balení praktického dávkovače a 2 náplní se svěží citrusovou vůní sladkého pomeranče, limety, citronu, bergamotu a citronové trávy. Celý popis
Partner: FOLLY.cz
449 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 2 kusy

27.1.2022 - 28.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera FOLLY.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100056115529

Popis

Prostředek na mytí nádobí se 100% přírodním složením si snadno poradí se špínou a mastným nádobím. Účinný a šetrný k pokožce.  Balení praktického dávkovače a 2 náplní se svěží citrusovou vůní sladkého pomeranče, limety, citronu, bergamotu a citronové trávy.

Obsahuje jen čistě přírodní složky, které jsou bezpečné pro vaši pokožku i pro vaši domácnost. Vonné směsi obsahují přírodní esenciální oleje a extrakty, které dodávají přirozenou svěží vůni.

Unikátní práškové formule je vyrobena z přírodních zdrojů, díky nimž je vzorec udržitelný, šetrný k životnímu prostředí a šetrný k pokožce. neobsahuje zdraví škodlivé látky jako fosfáty, ftaláty, parabeny, silikony, parfemace. Všechny vonné látky jsou vyrobeny pečlivým smícháním pouze přírodních éterických olejů a výtažků, takže na syntetické vůně nezbývá žádný prostor.

Revoluční novinka eko drogerie Equa Care je šetrná vůči pokožce i přírodě. Řada obsahuje pěnové mýdlo, sprchový gel, mycí prostředek na nádobí a univerzální čisticí sprej pro domácnost. 

Hlavní filozofií řady Equa Care je kvalita a ekologie. Equa Care je navržena tak, aby šetřila plastový odpad, který vzniká používáním kosmetiky a drogerie v domácnosti. Po spotřebování jednoduše naplníte lahev práškem a doplníte vodou, promícháte a máte opět plný mycí nebo čistící prostředek. Šetříte přírodu díky promyšlené přírodní receptuře v prášku a prodejem té jediné 1/10 obsahu, kterou skutečně potřebujete.

Celý životní cyklus výrobků Equa Care od výroby, dopravy až po spotřebu za sebou zanechává minimální možnou stopu. Používáním Equa Care znamená 30 x méně plastového odpadu v domácnosti. Navíc lahve jsou vyrobeny z recyklovaných jednorázových lahví z plastu.

Klíčové vlastnosti:

 • odstraňuje nečistoty a odmašťuje nádobí

 • svěží citrusová vůně 

 • 100% přírodní ingredience

 • bez umělých vůní a konzervantů

 • ekologické balení-doplňováním se snižuje plastový odpad

 • lahve z recyklovatelných plastů

 • znovu doplnitelný dávkovač s dlouhou životností

 • minimalistický design

 • 100% biodegradabilní

   

 • balení lahve s dávkovačem 380 ml + 2 náplně 

Doporučené použití:

Naplňte lahev vodu. Přidejte náplň v prášku. Zavřete lahev a protřepte. Nový EQUA CARE produkt je připraven k použití. Používejte jako běžný prostředek na mytí nádobí.

Složení: 

Sodium cocosulfate, Sodium lauryl sulfoacetate, Gluconolactone, Citric acid, Potassium Sorbate, Sodium benzoate, Perfume *, Limonene **, Citral **, Geraniol **, Linalool **.

Výrobce: EQUA, Slovinsko.

EQUA je tým 35 vášnivých jednotlivců poháněných kreativitou a usilujících o pozitivní změnu. Věří v inovaci, vytváří produkty, aby poskytly nejen co nejlepší uživatelský zážitek, ale i podpořili osobní pohodu a zdravý životní styl.

EQUA aktivně podporuje myšlenku šetřit naše životní prostředí. Ročně 10 % z čistého zisku firmy jde na podporu evropských organizací, které podporují ekologické kampaně a ochranu životního prostředí. 

EQUA se na oslavu Světového dne Země spojila s National Geographic Slovenia, který bojuje proti celosvětovému plastovému znečištění. Tento problém můžeme všichni jednoduše ovlivnit a žít v čistším životním prostředí. Každá osoba, která začne používat opakovaně použitelné láhve na vodu, ušetří ročně v průměru 217 jednorázových plastových lahví.

V roce 2021 uvedli na trh revoluční novinku péče o tělo a domácnost Equa care, která snižuje plastový odpad v domácnosti. Jednoduše se lahev doplní prášková formule, která se smíchá s vodou.