Faren Bezpečné rozpouštědlo pryskyřic SUPER ONE 500 ml Faren

Faren Bezpečné rozpouštědlo pryskyřic SUPER ONE 500 ml Faren

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Věty o nebezpečnosti: H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Celý popis
337 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5 kusů

28.7.2021 - 29.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera MPO Distribuce s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040457198

Popis

Věty o nebezpečnosti:

H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

P101, P102, P210, P301+P310, P331, P405, P501, P370+P378, P261

SUPER ONE je ideální pro dosažení popsaného účelu, protože odstraňuje širokou škálu pryskyřic a podobných látek z kovů, plastů, gumy, laminátů, lakovaných povrchů, PVC, uhlovodíků a elektricky pokovených, smaltovaných nebo chromovaných povrchů bez jejich poškození. Je velmi účinný při odstraňování: Zaschlých silikonů Krystalizovaných rostlinných pryskyřic Vinylových lepidel Tmelů na bázi rozpouštědel Téru a kreozotu Přebytků polyuretanových pryskyřic.

Je rovněž vynikající při odstraňování samolepících nálepek z různých objektů, jako jsou kancelářské stroje a sanitární zařízení koupelen. Je účinný pro odstraňování pryskyřic z karosérií aut, karavanů a pryskyřicí nalakovaných skeletů ze skleněných vláken. Produkt je bez zápachu a bez barvy a je dobře snášen při případném kontaktu s pokožkou.

JAK

Pro odstranění silikonů, vinylových lepidel a polyuretanových pryskyřic. Odstraňte přebytek použitím ostří nůžek nebo použitím ostrého nože. Na zbytek pryskyřice aplikujte rovnoměrně produkt a vyčkejte po dobu 5 až 30 minut. Odstraňte pomocí savého papíru nebo hadru. Pro odstranění rostlinných pryskyřic, tmelů a téru. Zvlhčete postižená místa produktem, vyčkejte asi 5 minut a poté odstraňte pomocí vhodného náčiní. Samolepící nálepky Napusťte nálepku produktem a vyčkejte asi 5 minut a poté odstraňte vhodným náčiním.

KDE

Údržba kancelářských strojů Sanitární instalace Dílny pro opravy karosérií, motorových vozidel motocyklů. Obytné automobily, karavany, paluby jachet Instalace závěsů dřevěných a aluminiových oken a dveří