Faren Sanitační odstraňovač vodního kamene Ceramic 750 ml Faren

Faren Sanitační odstraňovač vodního kamene Ceramic 750 ml Faren

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Věty o nebezpečnosti: H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H318 Způsobuje vážné poškození očí. Celý popis
156 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5 kusů

28.7.2021 - 29.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera MPO Distribuce s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040457173

Popis

Věty o nebezpečnosti: H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H318 Způsobuje vážné poškození očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: P102, P260, P280, P301+P330+P331, P303+P361+P353b, P305+P351+P338, P310, P501

Koncentrovaný dezinfekční odstraňovač vodního kamene pro WC

CERAMIC je výkonný, vysoce koncentrovaný přípravek na odstraňování vodního kamene, vytvořený pro intenzivní čištění všech typů sanitárních zařízení. Je založen na působení kvartérních amonných solí.

PROČ CERAMIC je moderní čistící a dezinfekční prostředek na bázi aktivních kyselích tenzidů a kvartérních amoniových solí. Snadno a rychle odstraňuje depozity jako je vodní a močový kámen, soli, korozní skvrny apod. ze všech omyvatelných povrchů a sanitárního zařízení.

CERAMIC zaručuje čištění a sanitaci v rámci jediné operace. Je ideální jak pro generální čištění, tak pro odstraňování depozitů ze sanitárního zařízení. Ceramic zcela odstraní takové depozity s následným dosažením totální čistoty. Kromě toho je produkt vynikající v úplné eliminaci nepříjemných pachů z toalet, sprch a jiných zařízení což je výsledkem baktericidního působení zmíněných kvartérních amonných solí.

Je určen především pro řešení čistících a dezinfekčních procesů veřejných míst jako veřejné WC, toalety v průmyslových závodech, hotelích, restaurací, obchodních domů, WC, šatny a sprchy aquaparků, wellness center, a obecně všude tam kde je používání sanitárních zařízení a sprch intenzivní a nepřetržité.

JAK Obecné čištění: Nalejte asi 20 ml produktu do kbelíku s vodou a poté aplikujte stejně jako jiný normální detergent. Nechte působit po dobu několika minut na površích postižených usazeninami vodního kamene a potom opláchněte.

Odstraňování močovinových solí a rzi: Aplikujte čistý CERAMIC na ošetřovaný povrch. Jeho výrazná viskozita umožní, že ulpí i na svislých površích. Ponechejte působit po nezbytnou dobu (obvykle 5 až 30 minut) a potom opláchněte.

KDE Sanitární zařízení WC Koupelny Sprchy Šatny

BALENÍ

Kód výrobku Dodávaná množství Balení

106.001 Láhev 750 ml Karton 12 lahví

Technický list WC IGIENIC