Stadler Form Robert Black

Stadler Form Robert Black

Čistička vzduchu Stadler Form ROBERT. Čisté a dostatečně vlhké ovzduší – to je práce přesně pro Roberta! Se schopností vypustit do ovzduší až 13,2 litrů je vhodný i do velkých prostor. A co víc, jeho spotřeba je téměř zanedbatelná, pouhých 7 wattů. Robert s pomocí otočných disků účinně zachytává škodlivé částice (prach apod.) z ovzduší, a proto je vhodný i pro ty, kteří trpí alergiemi. Celý popis
Naši odborní asistenti vám rádi poradí s výběrem od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
12 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
10 310 Kč
-20%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Skladem poslední 1 kus

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 723238

Popis

Vlastnosti

Robert – vylepší ovzduší!

Pračka vzduchu ROBERT je skvělým pomocníkem pro ty, kteří chtějí vzduch v domácnosti či kanceláři zvlhčit a zároveň zbavit škodlivých látek a pylů. ROBERT je totiž high-tech zařízení, které v sobě kombinuje funkci čističky a zvlhčovače vzduchu. Z okolního prostředí tak nasává suchý a znečištěný a zpět do místnosti jej vypouští zvlhčený a odfiltrovaný od prachu, vlasů nebo zvířecích chlupů díky předfiltru a také od škodlivých částic a pylu, které zůstanou zachycené na omyvatelných rotačních discích.

Primární funkce ROBERTA je však zvlhčování. Při maximálním výkonu dokáže do místnosti dostat až 13,2 litru vody za den a díky tomu je vhodný do prostor o velikosti až 80 m2! Nádoba na vodu přitom pojme až 4,7 litru, stačí ji tak doplnit maximálně jednou za den. A pokud byste náhodou zapomněli, nic se neděje – ROBERT je pro takové případy vybaven funkcí automatického vypnutí.

ROBERT má tři základní režimy – automatický režim, kdy udržuje konstantní vlhkost v místnosti 45 %, noční režim, při kterém se ztlumí displej a chod ventilátoru je na nejnižší rychlost, a samočistící režim, který se používá pro vyčištění a odvápnění přístroje. Ovládat přístroj můžete díky inovativnímu designu švýcarského designéra Mattiho Walkera pomocí dotykového displeje se senzorem pohybu zapuštěného do hliníkového plátu, který se vine podél celého přístroje a dává ROBERTOVI jedinečný elegantní punc.

Mezi další vlastnosti a funkce ROBERTA patří výběr ze 4 rychlostí ventilátoru, integrovaný hydrostat nebo možnost přidání aroma esence. Zároveň je ROBERT vybaven antibakteriální stříbrnou kostkou, která má za úkol eliminovat množení bakterií obsažených ve vodě a tím zabránit jejich šíření do vzduchu.
Kompaktní rozměry

ROBERT se práce nebojí, takže zvládne práci i za dva. Svými rozměry a vzhledem nebudí pozornost, takže jeho přítomnost jen stěží zaznamenáte. A rušit vás vzhledem k nízké hlučnosti a nočnímu režimu nebude ani při spánku.

Zvlhčovač a čistič v jednom

Jedinečná kombinace čištění a zvlhčování vzduchu v jednom – ROBERT z okolního prostředí nasává suchý a znečištěný vzduch aby jej vzápětí vrátil do místnosti zvlhčený a zbavený nečistot

Luxusní zpracování, nadčasová technologie

ROBERT se ovládá pomocí doteků a gest. Exkluzivní design dokazuje 4 mm silný a masivní plát kovu ohnutý ve tvaru přístroje. V něm je zabudován pohybový senzor, díky kterému ROBERT bude vždy připraven splnit vaše přání a pokyny.

Tři režimy fungování

Vyberte si, který mód je pro vás nejvhodnější – automatické udržování vlhkosti v místnosti (přístroj si sám upravuje rychlost ventilátoru), noční režim při minimálním výkonu (spotřeba pouhých 7 W) nebo režim samočištění.

Aroma v místnosti

Nastolit skvělou náladu a provonět domácnost? Žádný problém! Díky možnosti přidání aroma esence ROBERT vaši místnost nejen příjemně zvlhčí a vyčistí, ale zároveň i krásně provoní.

Prevence především

ROBERT je připraven na vše, takže jej nezaškočí poletující chlupy či vlasy (omyvatelný předfiltr) ani tvrdá voda (demineralizační filtr) ani množící se bakterie ve vodě (antibakteriální stříbrná kostka).

technické parametry

 • Čistič a zvlhčovač vzduchu
 • Dávkovač vůně
 • Zabudovaný hygrostat
 • Pohybový senzor
 • Vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu
 • Automatický, noční a čisticí režim
 • 4 rychlostní úrovně
 • Množství vypouštěné páry: max 550 g/h
 • Objem nádrže na vodu: 6.3 litrů
 • Určeno pro prostory: max. do 200 m3/80 m2
 • Příkon: 7–30 W
 • Rozměry: 321 × 471 × 235 mm
 • Hlučnost: 27 – 56 dB
 • Hmotnost: 8,2 kg

Dále doporučujeme: