10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 25357351

KFD NUTRITION Premium Citrulline 400 g s příchutí Sex on the beach

KFD NUTRITION Premium Citrulline 400 g s příchutí Sex on the beach

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
KFD Premium Citrulline je celých 400 g nejkvalitnějšího L-Citrulin Malátu s přidáním naší originální receptury chuti. Výrobek neobsahuje zbytečná plniva, jako jsou levnější aminokyseliny. Celý popis
Ušetříte 80 Kč 369 Kč
289 Kč
3,61 Kč/dávka
Zboží od: ABISTORE SPORT
Ušetříte 80 Kč 369 Kč
289 Kč
3,61 Kč/dávka
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

11.12.2023 na výdejním místě
11.12.2023 na vaší adrese

Popis


KFD Premium Citrulline je celých 400 g nejkvalitnějšího L-Citrulin Malátu s přidáním naší originální receptury chuti. Výrobek neobsahuje zbytečná plniva, jako jsou levnější aminokyseliny.
Citrulin obsažený v přípravku je prekurzorem oxidu dusnatého (NO), který hraje klíčovou roli ve správném fungování oběhového a nervového systému jako neuromodulátor a neurotransmiter.
Výzkumy navíc prokázaly, že citrulin malát oddaluje nástup únavy při fyzické námaze, urychluje regenerační procesy svalů a snižuje bolestivost svalů.

KFD Premium Citrulline: 
  • až 80 porcí produktu za velmi výhodnou cenu,

  • receptura s jedinečnou chutí,

  • má velmi dobou rozpustnost


Čistá hmotnost: 400 g
Počet porcí: 80

TABULKA NUTRIČNÍCH HODNOT:

Denní dávka: 5 g
Počet dávek v balení: 80
1 dávka obsahuje:
L-Citrulin Malát: 4710 mg
 – z toho L-Citrulin: 3220 mg

Poznámka – citrulin malát má silně hygroskopické vlastnosti (hrudkuje). To je přirozená vlastnost. Nepřidáváme umělé protispékavé látky ani látky, které tento proces blokují. Spékání produkt nijak neovlivňuje, nedochází k chemické reakci a citrulin malát je stále stejný citrulin malát. Surovina je už dost hrudkovitá, proto ji při výrobě speciálními mlýny dovedeme do sypké podoby, aby proces balení vůbec mohl proběhnout. Produkt se po několika hodinách od tohoto okamžiku začne znovu shlukovat.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte při alergii na některou ze složek přípravku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Přípravek by neměli užívat lidé s onemocněním ledvin nebo jater. Přípravek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.