10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 25357350

KFD NUTRITION Premium Citrulline 400 g s příchutí oranžády

KFD NUTRITION Premium Citrulline 400 g s příchutí oranžády

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
KFD Premium Citrulline je celých 400 g nejkvalitnějšího L-Citrulin Malátu s přidáním naší originální receptury chuti. Výrobek neobsahuje zbytečná plniva, jako jsou levnější aminokyseliny. Celý popis
Ušetříte 80 Kč 369 Kč
289 Kč
3,61 Kč/dávka
Zboží od: ABISTORE SPORT
Ušetříte 80 Kč 369 Kč
289 Kč
3,61 Kč/dávka
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

11.12.2023 na výdejním místě
11.12.2023 na vaší adrese

Popis


KFD Premium Citrulline je celých 400 g nejkvalitnějšího L-Citrulin Malátu s přidáním naší originální receptury chuti. Výrobek neobsahuje zbytečná plniva, jako jsou levnější aminokyseliny.
Citrulin obsažený v přípravku je prekurzorem oxidu dusnatého (NO), který hraje klíčovou roli ve správném fungování oběhového a nervového systému jako neuromodulátor a neurotransmiter.
Výzkumy navíc prokázaly, že citrulin malát oddaluje nástup únavy při fyzické námaze, urychluje regenerační procesy svalů a snižuje bolestivost svalů.

KFD Premium Citrulline: 
  • až 80 porcí produktu za velmi výhodnou cenu,

  • receptura s jedinečnou chutí,

  • má velmi dobou rozpustnost


Čistá hmotnost: 400 g
Počet porcí: 80

TABULKA NUTRIČNÍCH HODNOT:

Denní dávka: 5 g
Počet dávek v balení: 80
1 dávka obsahuje:
L-Citrulin Malát: 4670 mg
 – z toho L-Citrulin: 3190 mg

Poznámka – citrulin malát má silně hygroskopické vlastnosti (hrudkuje). To je přirozená vlastnost. Nepřidáváme umělé protispékavé látky ani látky, které tento proces blokují. Spékání produkt nijak neovlivňuje, nedochází k chemické reakci a citrulin malát je stále stejný citrulin malát. Surovina je už dost hrudkovitá, proto ji při výrobě speciálními mlýny dovedeme do sypké podoby, aby proces balení vůbec mohl proběhnout. Produkt se po několika hodinách od tohoto okamžiku začne znovu shlukovat. Informace z etikety produktu:
KFD PREMIUM CITRULLINE (příchuť oranžáda) je doplněk stravy v prášku obsahující L-citrulin malát. Obsahuje sladidlo.
Složení: L-citrulin malát, aroma, sladidlo: sukralóza. Doporučené použití: 5 g 1× denně.
Příprava: 5 g (cca 3/4 odměrky) nasypte do nádoby se 150–200 ml vody nebo džusu a důkladně promíchejte. Spotřebujte ihned po přípravě, v závislosti na individuální potřebě, např. před tréninkem. K odměření přesné porce doporučujeme použít váhu. Neužívejte častěji než 1× denně.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Výrobek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Výrobek je určen pro dospělé. Výrobek by neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy a lidé s onemocněním ledvin nebo jater.
Skladování: Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v uzavřené nádobě při pokojové teplotě. Chraňte před teplem, vlhkostí a světlem.