Slaskoukjidlu.cz Pomerančový punč se skořicí - zahřejte se tekutým ovocem, 1000 ml, pomeranč - skořice

Slaskoukjidlu.cz Pomerančový punč se skořicí - zahřejte se tekutým ovocem, 1000 ml, pomeranč - skořice

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Lahodný pomerančový punč obsahuje extra silnou koncentraci ovoce a exklusivní výběrovou skořici. Na výrobu 1 litru našeho punče spotřebujeme 7 kg ovoce. Punč obsahuje pouze a jen ovoce, defacto se jedná o “tekuté ovoce v lahvi”. Samozřejmě bez přidaných cukrů a bez chemie Celý popis
350 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

21.10.2021 - 22.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Slaskoukjidlu.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042799790

Popis

Lahodný pomerančový punč se skořicí obsahuje 100 % koncentrovaného ovoce a exklusivní čokoládu. Naše punče vynikají plnou ovocnou chutí, jsou bez chemie a bez přidaných cukrů. Sirup nezahušťujeme, nedoslazujeme a ani neředíme vodou. I přes to, že náš sirup neobsahuje přidané cukry, sirup je sladký a hustý, díky tomu jak velké množství ovoce obsahuje. 

Jak se vyrábí

Na výrobu 1 litru našeho punče spotřebujeme 7 kg ovoce. Používáme výběrovou skořici od předních dodavatelů. Kombinací vzniká lahodný ovocný punč s nejvyšším obsahem ovoce na trhu. 

Jednoduchá příprava

Ovocné punče jsou velmi oblíbené zejména v zimě pro zahřátí. Příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Punč je výborný pro děti i dospělé. Navíc dospěláci si mohou přidat kapku alkoholu, ať to má pořádné grády.

Co v našich sirupech nenajdete

Naše sirupy neobsahují: lepek, gmo, konzervanty, umělá barviva, přidané cukry, umělá sladidla, přidané chemické látky a tedy jsou i bez alergenů. Naše koncentrátové sirupy neředíme vodou a ani nijak nezahušťujeme.

Skladování a spotřeba

Sirup neobsahuje vodu a proto se v neředěném stavu nezkazí. V chladu krystalizuje podobně jako včelí med, což není na závadu. Teplem se sirup vrátí do tekutého stavu. Stejně tak na závadu není drobná sedimentace na dně (vinný kámen) a zákal, běžná věc u přírodních produktů. Doba trvanlivosti ovocného koncentrátu je 12 měsíců. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 30 dnů. Nevystavujte přímému slunci.


Dávkovací pumpička není součástí balení.