Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Castelli Thermoflex Armwarmer
790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistické návleky na ruce Castelli Thermoflex Armwarmer vás spolehlivě ochrání před nepřízní počasí, větrem a chladem. Návleky jsou z materiálu Thermoflex s vnitřním fleesem.


Castelli Thermoflex Legwarmer
1 190 Kč
+ doprava zdarma

Cyklistické návleky na nohy Castelli Thermoflex Legwarmer vás spolehlivě ochrání před nepřízní počasí, větrem a chladem. Návleky jsou z materiálu Thermoflex s vnitřním flísem.


Etape Návleky na ruce Černá/Žlutá Fluo
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zateplené Etape návleky na ruce Černá/Žlutá Fluo jsou to pravé, pokud hledáte pohodlnou ochranu před deštěm a poryvy větru. Díky protiskluzové úpravě zůstanou návleky tam, kde mají.


Craft Návleky na paže 3D
890 Kč

819 Kč

Cyklistické návleky na ruce Craft 3D s rozdílnou tloušťkou a strukturou pleteniny. Zatepelná přední strana s kanálkovou strukturou pro zvýšení odvodu vlhkosti.


Etape Návleky na ruce Černá
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zateplené Etape návleky na ruce černé jsou to pravé, pokud hledáte pohodlnou ochranu před deštěm a poryvy větru. Díky protiskluzové úpravě zůstanou návleky tam, kde mají.


Under Armour Coolswitch AV Arm Sleeves
990 Kč

619 Kč

Cyklistické návleky na ruce ** Under Armour Coolswitch AV Arm Sleeves** jsou ušity z materiálu, který je pružný, odvádí pot z těla a skvěle schne. Pro Vaši bezpečnost jsou rukávy vybaveny i reflexními prvky.