10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Cyklistické oblečení

Oblečení na kolo poskytuje potřebný komfort, chrání před větrem, chladem i vlhkem. Na zimu využijete zateplené cyklokalhoty s cyklovložkou, v letním období cyklodresy proti větru, které dobře odvádí pot, mají praktické kapsy a obvykle přiléhají k tělu. Na horskou cyklistiku se nejvíce hodí volná cyklistická trika a MTB kraťasy. Nezapomínejte ani na cyklistické rukavice, které vám zajistí pohodlný úchop i na dlouhých vyjížďkách.

Cyklistické oblečení

Cyklistické oblečení poskytuje pohodlí při dlouhých vyjížďkách. Při výběru vsaďte na prověřené značky výrobců cyklo oblečení.

Cyklistické oblečení Force

Cyklistické oblečení Force je nepřehlédnutelné díky výrazným barvám nebo výrazným barevným prvkům. Ty zajišťují větší bezpečnost při špatné viditelnosti. U modelů Force se můžete těšit na dokonalé propracování včetně praktických kapes.

Cyklo oblečení Craft

Široký sortiment oblečení povedeného designu naleznete u Craft. Řada modelů má nepromokavou úpravu, odolnou proti větru. Craft oblečení nezapomíná na ventilační panely, které jsou (dle modelu) umístěny obvykle v podpaží a po stranách.

Cyklistické oblečení Castelli

Ikonické oblečení značky Castelli je s cyklisty po desítky let. Právě této značce vděčí cyklisté za první moderní cyklovložky. Castelli modely jsou pohodlné a skutečnou špičkou mezi cyklo oblečením. S Castelli se můžete pustit na opravdu dlouhé vyjížďky.

Cyklo oblečení MTB

Mezi profesionálními jezdci prosluly takzvané MTB šortky. Zahlédnete je na Enduro a AM jezdcích. Mají volný střih, uvnitř mají odnímatelné spodky. Jsou z funkčního materiálu a zpravidla nejsou vyztuženy cyklovložkou.