10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pro-Form Cyklotrenažér TDF 10.0 Pro-Form Cyklotrenažér TDF 10.0
Pro-Form Cyklotrenažér TDF 10.0

ProForm TDF 10.0 je špičkový cyklotrenažér, kterému nic nechybí. Patří do produktové řady TDF, která je oficiálním tréninkovým kolem Tour de France a je určena pro aktivní cyklistické trénování.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Výprodej
Tavalax Mini trenažér Pro-Form Cyklotrenažér TDF 10.0
Tavalax Mini trenažér

Tavalax mini bike od společnosti je ideální posilovací zařízení pro ty, kteří mají málo prostoru nebo chtějí udělat při sedavých činnostech něco dobrého pro své tělo.

můžete mít 12.12. - 14.12.

ACRAsport Cyklotrenažer BC4675 Pro-Form Cyklotrenažér TDF 10.0
ACRAsport Cyklotrenažer BC4675

Cyklotrenažer BC4675 má moderní vzhled. Jedná se o kvalitní posilovací stroj rekreační úrovně umožňující pohodlné používání v domácím prostředí. Pro zvýšení pohodlí při jízdě má cyklotrenažer centrálně odpružený rám, který zajišťuje pohodlí a komfort při používání.

můžete mít 12.12. - 14.12.

HMS Premium cyklotrenažér SW7200 HouseFit Cyklotrenažér Racer 70 iTrain
HMS Premium cyklotrenažér SW7200

Spiningový trenažér HMS Premium SW7200 pro Indoor Cycling. Zátěžové kolo o hmotnosti 22 kilogramů, mechanická (přítlačná) brzda. Horizontálně i vertikálně nastavitelné sedlo a řídítka. Veliký a přehledný displej počítače. Nosnost 150 kilogramů.

můžete mít 6.12.

SkyShowtime zdarma
HouseFit Cyklotrenažér Racer 50 HouseFit Cyklotrenažér Racer 70 iTrain
HouseFit Cyklotrenažér Racer 50

HOUSEFIT RACER 50 patří mezi cyklotrenažéry, které nabízí kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 120 kg. Díky optimální ergonomii a možnosti nastavení řídítek ve vertikální poloze a sedla v horizontálním a vertikálním směru (včetně sklonu sedla) je zaručen pohodlný a správný pohyb osobám do 185 cm. Masivní konstrukce a kvalitní komponenty prodlužují životnost stroje I připravidelném sportovním tréninku v domácím prostředí.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
HouseFit Cyklotrenažér Racer 70 iTrain HouseFit Cyklotrenažér Racer 70 iTrain
HouseFit Cyklotrenažér Racer 70 iTrain

HOUSEFIT RACER 70 iTrain je určený pro pravidelný sportovní trénink cyklistů. Kvalitní mechanika, masivní rám s nosností do 150 kg a optimální ergonomie jej předurčují pro intenzivní využití. Díky možnosti nastavení řídítek a sedla v horizontálním a vertikálním směru (u sedla lze nastavit i sklon), je zaručený pohodlný posez jak drobným, tak vyšším postavám. Stroj má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu s 32 stupni odporu.

můžete mít 4.12.

Od MALL
inSPORTline Cyklistický trenažér Gibello s regulací inSPORTline Cyklistický trenažér Gibello s regulací
inSPORTline Cyklistický trenažér Gibello s regulací

Cyklistický trenažér inSPORTline Gibello je moderní trenažér na principu upnutí jízdního kola pro domácí trénink. Trenažér inSPORTline Gibello se může chlubit kvalitní kovovou konstrukcí, kterou lze navíc složit pro snadné uskladnění.

můžete mít 12.12. - 14.12.

inSPORTline Recumbent Halimed inSPORTline Cyklistický trenažér Gibello s regulací
inSPORTline Recumbent Halimed

Recumbent inSPORTline Halimed je naprostou špičkou na trhu domácích recumbentů. Splní veškerá Vaše očekávání – dostanete se s ním rychle do kondice, shodíte přebytečná kila a posílíte svalstvo nohou. To vše v pohodlí domova. Maximální komfort si užijete i při samotném cvičení.

můžete mít 12.12. - 14.12.

inSPORTline Recumbent Omahan RMB inSPORTline Cyklistický trenažér Gibello s regulací
inSPORTline Recumbent Omahan RMB

Recumbent inSPORTline Omahan RMB je vysoce kvalitní rotoped s praktickou funkční výbavou. Díky robustní konstrukci s nosností až 150 kg je i přes svou nízkou hmotnost 53 kg velmi stabilní, takže si i uživatelé se sníženou pohyblivostí mohou stroj užít naplno.

můžete mít 12.12. - 14.12.

SkyShowtime zdarma
ACRAsport Cyklotrenažer BC4650 ACRAsport Cyklotrenažer BC4650
ACRAsport Cyklotrenažer BC4650

Cyklistický trenažer ACRASport Brother BC4650 disponuje centrálně odpruženým rámem a převodem plochým řemenem, který zajišťuje tichý chod a komfortní používání. Součástí trenažéru je také počítač měřící čas, vzdálenost, rychlost, kalorie i tep. Sedlo je možné vertikálně i horizontálně nastavit dle uživatele. Celkovou tuhost pružiny je možné částečně nastavit podle vaší hmotnosti.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Diadora Cyklotrenažér Racer 25 ACRAsport Cyklotrenažer BC4650
Diadora Cyklotrenažér Racer 25

Odpružený rám sedadla a opěrky na lokty cyklotrenažéru Diadora Racer 25 zajišťují pohodlí i během intenzivního tréninku.

můžete mít 5.12. - 6.12.

DUVLAN Cyklotrenažér Reno ACRAsport Cyklotrenažer BC4650
DUVLAN Cyklotrenažér Reno

Stabilní cyklotrenažér z pevného a odolného materiálu disponuje zátěžovým kolem s váhou až 23 kilogramů. Díky horizontálně i vertikálně nastavitelnému sedadlu a řídítkům si každý uživatel může přizpůsobit přístroj podle svých požadavků.

můžete mít 5.12. - 6.12.