Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100054589988

Shiv Shakti Enterp. Binokulární dalekohled Marina

Shiv Shakti Enterp. Binokulární dalekohled Marina

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Binokulární dalekohled Marina Replika binokulárního námořního dalekohledu. Jde o funkční technickou dekoraci, určenou pro designové doplnění interieru. Přibližné zvětšení dalekohledu je 2 násobné. Materiály: dalekohled je z antické mosazi Rozměry: délka dalekohledu 16 cm, výška vč. Celý popis
1 790 Kč
Prodává HOSANA HOME
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 790 Kč
Poslední 2 kusy
Levněji s novou kartou za

18.5.2022 - 19.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Binokulární dalekohled Marina

Replika binokulárního námořního dalekohledu. Jde o funkční technickou dekoraci, určenou pro designové doplnění interieru. Přibližné zvětšení dalekohledu je 2 násobné.

Materiály: dalekohled je z antické mosazi

Rozměry: délka dalekohledu 16 cm, výška vč. stativu 27 cm

Když lidé učinili pokrok ve stavbě lodí schopných mořeplavby, otevřeli tím dveře pokroku a rozvoji celého lidstva. To, co začalo touhou po dobrodružství, přineslo první objevy a odstartovalo četné výpravy na jejichž konci bývalo bohatství. Plavby za obzor však nepomohly lidstvu překonat pouze velké vzdálenosti, ale také pomohly rozšířit obzory současného vědění. Obchodní plavby pak umožňovaly obchodování s exotickým a luxusním zbožím a byly dalším impulzem, pro to, abychom brzy zmapovali a „ovládli“ všechny vody Země. Námořní dekorace z naší nabídky jsou připomínkami těchto časů a jistě potěší všechny muže s dobrodružným srdcem.