Veemes Plátěné tenisky Veemes Burgundy and Yellow-40%
1 490 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vínově červené plátěné tenisky Veemes Burgundy and Yellow mají žlutou gumovou podrážkou. Plátěné tenisky mají kovové kroužky pro lepší manipulaci se šňůrkami, zpevněnou patu a gumovou špičku.

Veemes Plátěné tenisky Veemes Light Green and Blue-40%
1 490 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové světle zelené reflexní tenisky s modrou podrážkou. Tenisky jsou celé z pevného textilu a mají kovové kroužky pro lepší manipulaci se šňůrkami. Plátěné tenisky mají zpevněnu patu a gumovou špičku.

Veemes Plátěné tenisky Veemes Red and Yellow-40%
1 490 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové červené tenisky Veemes Red and Yellow mají žlutou podrážku. Tenisky jsou plátěné a mají zpevněnou patu a gumovou špičku. Červené tenisky mají ve stejné barvě také kovové kroužky pro lepší navlékání tkaniček.

Veemes Plátěné tenisky Veemes White and Blue-40%
1 490 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílé plátěné tenisky Veemes White and Blue s gumovou modrou podrážkou. Bílé tenisky také mají gumovou zpevněnou špičku i patu pro kvalitnější chůzi.

Veemes Veemes Dark and And Yellow-40%
1 490 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tmavě modré tenisky Veemes Dark Blue and Yellow mají žlutou gumovou podrážku. Tenisky jsou celé z pevného textilu. Modré tenisky mají ve stejné barvě kovové kroužky pro lepší manipulaci se šňůrkami a také jim nechybí zpevněná pata a gumová špička.

Dámská obuv

Bot není nikdy dost, že ano dámy. Na MALL.CZ najdete velký výběr volnočasové, sportovní, outdoorové a společenské obuvi přehledně roztříděný podle značek, typu obuvi, barev, velikostí, materiálu, způsobu zavazování, tvaru špičky, podpatku i sezóny. Máme pro vás kotníčkovou obuv, baleríny, kozačky, Crocsy, válenky, žabky, holinky, lodičky, bačkory, mokasíny, sandály, polobotky, pantofle i tenisky.

Mezi nejpopulárnější značky dámské obuvi na MALL.CZ patří značka Geox, která se specializuje na volnočasovou módní obuv stejně jako hojně zastoupená značka PAOLO GIANI. Na koženou obuv a společenské boty se specializuje například značka Tamaris a Högl.

Co se týče sezónní obuvi, boty na zimu musí vydržet víc, než jejich jarní, letní a podzimní kámošky. Samostatnou kapitolou jsou outdoorové boty, kde vás budou zajímat přesné parametry, jako je použitý materiál a použitá technologie. Z nejznámějších zmiňme membrány Gore-Tex, ClimaProof, Keen nebo Omnitech. K nejdražším outdoorovým botám v nabídce patří celokožené trekové boty určené pro expedice v přírodě.

Nezapomínejte ani na ochranu své obuvi tak, aby vydržela co nejdéle jako nová, kůže nepopraskala a membrány zůstaly nainpregnované přes celou sezónu.