New Balance Dámské modré tenisky New Balance WL574BCM-15%
2 699 Kč 2 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské modré tenisky New Balance WL574BCM jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

Bighorn Dámské holínky Bighorn KENTUCKY 3228 zelené Velikost: 39
880 Kč

popis produktu Dámské gumové holínky Bighorn KENTUCKY jsou ideální obuví pro myslivce a rybáře. Holínky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, která je na vnitřní straně zateplena filcem. Podrážka má hrubší vzorek a přispívá tak k bezpečnosti chůze.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL373GB2-27%
2 199 Kč 1 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance WL373GB2 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské béžové tenisky New Balance WL373FC2
2 199 Kč 1 990 Kč

Akce

Dámské béžové tenisky New Balance WL373FC2 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL574SOH-26%
2 699 Kč 1 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance WL574SOH jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WS997JKQ
2 999 Kč 2 590 Kč

Akce

Dámské černé tenisky New Balance WS997JKQ jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské růžové tenisky New Balance WT410RP6
1 899 Kč 1 790 Kč

Akce

Dámské růžové tenisky New Balance WT410RP6 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dětské modré tenisky New Balance YV500RNR
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské modré tenisky New Balance YV500RNR jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

Veemes Plátěné tenisky Veemes Brown and Orange-40%
1 490 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plátěné stylové tenisky v hnědé barvě s oranžovou gumovou podrážkou. Tenisky jsou celé z pevného textilu. Teniskám nechybí zpevněná pata pro komfortnější chůzi. Tenisky také mají gumovou špičku a kovové kroužky pro lepší navlékání tkaniček.

Veemes Plátěné tenisky Veemes White and Blue-40%
1 490 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílé plátěné tenisky Veemes White and Blue s gumovou modrou podrážkou. Bílé tenisky také mají gumovou zpevněnou špičku i patu pro kvalitnější chůzi.

Baoda Dámské tenisky Baoda Hipster Black-56%
1 390 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské černé tenisky Baoda Hipster Black jsou po celém povrchu z pevného textilu. Dámské tenisky mají zpevněnou patu a kovové kroužky pro lepší manipulaci s tkaničkami.

New Balance Dámské béžové tenisky New Balance CW997HAN
2 499 Kč 2 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské béžové tenisky New Balance CW997HAN jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské béžové tenisky New Balance WL574SCB-20%
2 499 Kč 1 990 Kč

Akce

Dámské béžové tenisky New Balance WL574SCB jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské béžové tenisky New Balance WL996VHA-20%
2 499 Kč 1 990 Kč

Akce

Dámské béžové tenisky New Balance WL996VHA jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance CW997HBD-20%
2 499 Kč 1 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské bílé tenisky New Balance CW997HBD jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance CW997HBO-15%
2 699 Kč 2 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské bílé tenisky New Balance CW997HBO jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance CW997HCJ-15%
2 699 Kč 2 290 Kč

Akce

Dámské bílé tenisky New Balance CW997HCJ jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL574CLD
2 499 Kč 2 190 Kč

Akce

Dámské bílé tenisky New Balance WL574CLD jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL574SOD-22%
2 699 Kč 2 090 Kč

Akce

Dámské bílé tenisky New Balance WL574SOD jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL574VAA-22%
2 699 Kč 2 090 Kč

Akce

Dámské bílé tenisky New Balance WL574VAA jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL574WNG-24%
2 490 Kč 1 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské bílé tenisky New Balance WL574WNG jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

Dámská obuv

Bot není nikdy dost, že ano dámy. Na MALL.CZ najdete velký výběr volnočasové, sportovní, outdoorové a společenské obuvi přehledně roztříděný podle značek, typu obuvi, barev, velikostí, materiálu, způsobu zavazování, tvaru špičky, podpatku i sezóny. Máme pro vás kotníčkovou obuv, baleríny, kozačky, Crocsy, válenky, žabky, holinky, lodičky, bačkory, mokasíny, sandály, polobotky, pantofle i tenisky.

Mezi nejpopulárnější značky dámské obuvi na MALL.CZ patří značka Geox, která se specializuje na volnočasovou módní obuv stejně jako hojně zastoupená značka PAOLO GIANI. Na koženou obuv a společenské boty se specializuje například značka Tamaris a Högl.

Co se týče sezónní obuvi, boty na zimu musí vydržet víc, než jejich jarní, letní a podzimní kámošky. Samostatnou kapitolou jsou outdoorové boty, kde vás budou zajímat přesné parametry, jako je použitý materiál a použitá technologie. Z nejznámějších zmiňme membrány Gore-Tex, ClimaProof, Keen nebo Omnitech. K nejdražším outdoorovým botám v nabídce patří celokožené trekové boty určené pro expedice v přírodě.

Nezapomínejte ani na ochranu své obuvi tak, aby vydržela co nejdéle jako nová, kůže nepopraskala a membrány zůstaly nainpregnované přes celou sezónu.