Love Moschino kabelka JC4272PP08KM0
5 699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámská elegantní kabelka od značky Love Moschino je zdobená dvěma pásky. Ať už jdete do zaměstnání nebo na nákupy budete s touto kabelkou vypadat vždy stylově. Je vyrobená z polyuretanu a vnitřní část je z polyesteru.

Love Moschino kabelka JC4230PP08KD1
4 919 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Stylová dámská kabelka značky Love Moschino je vhodná na procházky městem nebo na párty. Popruhy přes rameno jsou tvořeny z větší části řetízkem a v horní části jsou pásky, aby vás řetízek netlačil do ramene. Kabelka je vyrobená z polyuretanu a vnitřní část je z polyesteru.

Love Moschino kabelka JC4228PP08KD1
4 399 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámská stylová kabelka od značky Love Moschino je zdobená nápisem LOVE a srdíčky uprostřed kabelky. Je vyrobená z polyuretanu a vnitřní část je z polyesteru. Kabelka je vhodná na každodenní nošení.

Love Moschino dámský batoh JC4274PP08KM0
5 699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámský stylový batoh značky Love Moschino je vyroben z polyuretanu a jeho vnitřní část z polyesteru. Má dvě praktické kapsy na bocích, kde lze uložit například láhev s vaším oblíbeným nápojem. Ideální batoh nejen na výlety, ale také procházky po městě.

Love Moschino dámský batoh JC4289PP08KN0
5 439 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámský stylový batoh značky Love Moschino je pohodlný a skvěle padne k vašemu outfitu. Je vyrobený z polyuretanu a vnitřek batohu je z polyesteru. Batoh je opatřený šňůrkou, kterou se zavazuje a chrání tak jeho obsah.

Love Moschino kabelka JC4294PP08KJ1
5 959 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

S dámskou stylovou kabelkou od značky Love Moschino budete trendy. Kabelka je zdobená písmeny L O V E a srdíčky. Vrchní část kabelky je vyrobená z polyuretanu a podšívka je z polyesteru. Vhodná ke každodennímu nošení.

Love Moschino dámský batoh JC4229PP08KD1
5 179 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámská stylový batoh od značky Love Moschino je zdobený nápisem LOVE a srdíčky uprostřed batohu. Je vyrobený z polyuretanu a vnitřní část je z polyesteru. Batoh je pohodlný, vhodný na každodenní nošení a skvěle padne k vašemu outfitu.

Love Moschino psaníčko JC4314PP08KA0
3 359 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámské elegantní psaníčko od značky Love Moschino doplní váš outfit na jakékoliv společenské události. Psaníčko je vyrobeno z polyuretanuprošívaném designu. Podšívka je vyrobená z polyesteru.

Love Moschino kabelka JC4210PP08KB0
4 919 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

S dámskou kabelkou od značky Love Moschino budete vypadat vždy stylově. Ať už jdete na nákupy nebo do zaměstnání, tato kabelka doplní váš outfit. Je vyrobená v prošívaném designupolyuretanu. Podšívka je z polyesteru.

Love Moschino psaníčko JC4250PP08KA0
3 619 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámské stylové psaníčko od značky Love Moschino je skvělý doplněk na společenskou událost. Prošívaný designretro kuličkovým zapínáním doplní váš outfit. Psaníčko je vyrobené z polyuretanu a podšívka je vyrobená z polyesteru.

Love Moschino dámský batoh JC4223PP08KD0
5 179 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámský elegantní batoh od značky Love Moschino je doplněný o barevný šátek, který je ozdobou batohu. Je vyrobený z polyuretanu a vnitřní část je z polyesteru. Batoh je pohodlný a skvěle padne k vašemu outfitu.

Love Moschino psaníčko JC4297PP08KJ1
3 359 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

S dámským stylovým psaníčkem od značky Love Moschino budete trendy. Psaníčko je zdobené písmeny L O V E a srdíčky. Vrchní část je vyrobená z polyuretanu a podšívka je z polyesteru.

Love Moschino psaníčko JC4226PP08KD0
4 139 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámské elegantní psaníčko od značky Love Moschino je zdobené barevným šátkem, který je jeho součástí. Stane se tak skvělým doplňkem vašeho outfitu na společenské události. Je vyrobené z polyuretanu a podšívka je z polyesteru.

Love Moschino kabelka JC4240PP08KF0
4 659 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dámská stylová kabelka od značky Love Moschino je zdobená zlatými prvky, které dodávají kabelce šmrnc. Je vyrobená z polyuretanu a vnitřní část je z polyesteru. Kabelka je vhodná na každodenní nošení.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: