IOAMO Impozantní dámská italská kabelka Clotilde IOAMO

Značka: IOAMO Náš kód: 100010720122

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

IOAMO Impozantní dámská italská kabelka Clotilde IOAMO

Italská značka IOAMO přináší na náš trh kabelky, které jsou naprostou novinkou. Jsou originální, nespoutané a tak hravé. Kombinace barev je úžasná a každý kousek je naprostý originál! Vzor Skotského Tartanu Vás nadchne. Obyvatelstvo dnešního Skotska nosí tento vzor již od pradávna. Celý popis

2790
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100010720122

Popis

Popis produktu

Italská značka IOAMO přináší na náš trh kabelky, které jsou naprostou novinkou. Jsou originální, nespoutané a tak hravé. Kombinace barev je úžasná a každý kousek je naprostý originál! Vzor Skotského Tartanu Vás nadchne. Obyvatelstvo dnešního Skotska nosí tento vzor již od pradávna. Proč je to právě kostka, která je tak oblíbená? Asi důkaz racionální povahy a výraz obdivu k preciznímu geometrickému tvaru? Psychologové tvrdí, že lidé rozumově založení si ze geometrických tvarů podvědomě vyberou vždycky čtverec. Určitě si také oblíbite tento úžasný vzor na naších kabelkách IOAMO!!!  

Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu. Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Dámské