Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 14994515

Alma-natural Cos. Přírodní vysokovibrační olejový parfém MAGICKÁ

Alma-natural Cos. Přírodní vysokovibrační olejový parfém MAGICKÁ

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přírodní vysokovibrační olejový parfém MAGICKÁ 10 ml, baleno ve skle. Magická je žena, která si je vědoma svého šarmu a kouzla. Magická je žena, která zná své kvality a ctnosti. Magická je žena, která se nebojí zářit. Staň se i Ty magickou s vysoko vibračním parfémem. Celý popis
1 111 Kč
111,10 Kč/ml
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 111 Kč
111,10 Kč/ml
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

1.2.2023 - 2.2.2023 na vaší adrese

Popis

Ve spolupráci s Amisuel, ženou která se věnuje mentoringu žen a jejich probuzení a aktivaci jsme vytvořili tento jedinečně nabitý olejový parfém.

Parfém je energeticky ošetřen a nabíjen krystalickou mřížkou krystalů: Rodochrozit, který posilňuje kouzlo sebelásky, dodává energii, uklidňuje tělo a emoce. Měsíční kámen, ženský kámen bohyně posilující šarm a ženskou esenci. Stříbro, esence lunárního cyklu a světla. Tuhle silnou trojici doplňuje křišťálová kulička v roll-onu. Dovol si zářit. Dovol se otevřít své magické ženě a vysokým vibracím světla a lásky.

Kombinace použitých esencí navozuje harmonizující účinky, zmírňuje napětí a tenzi, stejně jako stres a únavu. Vůně je všeobjímající, velice posvátná, dokáže pohladit, zahřát, ale zároveň osvěžit mysl. Zlepší kvalitu spánku a schopnost koncentrace. Potlačuje pocity melancholie a přináší duševní rovnováhu. Je také vysoce antidepresivní. Vnímání této vůně napomáhá meditativnímu stavu a zavede Vás k posvátným výšinám.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej a sedm esenciálních olejů, které dohromady tvoří sladce svěží, jemnou a podmanivou vůni.

Ideální velikost do kabelky. V průběhu dne tak můžete opakovaně použít.

Kulička roll-onu je tvořena křišťálem. Tento krystal je kamenem ochrany, síly, meditace a také hlubokého léčení. Povzbuzuje psychiku a odstraňuje negativní energii, harmonizuje a chrání auru.

Vlastnosti parfému:

Harmonizační účinky.

Zmírňuje napětí a tenzi, stres i únavu.

Zlepšuje kvalitu spánku a schopnost koncentrace.

Potlačuje pocity melancholie.

Přináší duševní rovnováhu.

Vysoce antidepresivní.

Napomáhá meditativnímu stavu.

Parfém naneste roll-onovou kuličkou na pulzní body na těle. Můžete nanést i na jiné body, například do podpaží, na hrudník, bříško. Dávejte ale pozor při oblékání, jelikož je parfém na olejové bázi, chvíli počkejte, než si na sebe dáte oděv. V případě potřísnění oděvu, stačí na skvrnu dát prostředek na mytí nádobí a standardně vyprat. Vydrží dvě až čtyři hodiny. Na každé kůži se parfém rozvine jinak, protože jsme každý unikátní. Parfém doporučujeme nosit s sebou a použít opakovaně podle nálady. Baleno v dárkové papírové krabičce. Skleněná tuba s kříšťálovým roll-on.

Čisté složení, vysoká kvalita jednotlivých ingrediencí a žádné zbytečné škodlivé a toxické látky. Protože VĚŘÍME PŘÍRODĚ.  

Frakcionovaný kokosový olej – Jedná se o kokosový olej, který je upraven frakciováním. Jde o stále tekutý olej, který je bez charakteristické kokosové vůně. Je to lehounký olej, který se snadno vstřebává. A nepodléhá snadno oxidaci.

Esenciální olej Kadidlo – Je považován za posvátný olej. Spojuje Vás s vyššími energiemi. Má protizánětlivé, uklidňující a léčivé vlastnosti, posiluje imunitní systém. V kombinaci s jinými oleji kadidlo umocňuje jejich sílu.

Esenciální olej Bergamot bez bergaptenu – Není fototoxický. Je jeden z nejpovznášejících citrusů. Je antidepresivní. Pomáhá při stresu a přetížení, Harmonizuje a osvěžuje mysl. Otevírá spontánnost a optimismus.

Esenciální olej Grapefruit – Grapefruit posiluje imunitu, dodává energii a působí antidepresivně. Je sladký, obalí vás tedy do bezstarostné něhy.

Esenciální olej Jasmín – Stimuluje limbický systém a působí jako nervové tonikum. Je vysoce antidepresivní. Je to antioxidant, napomáhá zlepšovat imunitu. Jedna z posvátných esencí. Dokáže Vás uzemnit a zároveň napojit na vyšší vědomí. 

Esenciální olej Mimóza – Má zklidňující a tišící účinky na psychiku a pro své adstringentní a antiseptické účinky. V duchovní rovině podporuje růst, zmírňuje neklid a agresivitu, uvolňuje tvořivého ducha.

Esenciální olej Růžové dřevo – Má blahodárný vliv při psychickém i fyzickém vyčerpání. Velmi nápomocné při emočním vyčerpání. Postaví Vás zpět na nohy. Podporuje uvolnění a urychluje regeneraci tkání. Hodně uklidňuje emoce.

Esenciální olej Med – Má prohřívací účinky, mírní nervové vyčerpání, celkově posiluje a navozuje příjemný spánek. Vyznačuje se také protizánětlivými účinky.

INCI: Caprylic/Capric glycerides (Frakcionovaný kokosový olej), Boswellia Carterii Gum Oil* (Esenciální olej Kadidlo), Citrus Paradisi Peel Oil (EO Grapefruit), Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil* (EO Bergamot bez bergaptenu), Jasminum Sambac Flower Extract (EO Jasmín arabský), Aniba Rosaeodora Wood Oil* (EO Růžové dřevo), Acacia Decurrens Flower Extract* (EO Mimóza Absolue), Mel Extract (EO Med), Limonene, Linalool, Benzoate de Benzyle, Farnesol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral. *Organická kvalita,Přirozeně se vyskytující v EO.