10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 15191272

LR Health & Beauty LR PURE by Guido Maria Kretschmer parfémovaná voda dámská 50 ml

LR Health & Beauty LR PURE by Guido Maria Kretschmer parfémovaná voda dámská 50 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Velikost balení: 50 ml Hlavní nóta: švestka, citrusy Srdeční nóta: broskev, jasmín Základní nóta: ambra, cedrové dřevo Celý popis
995 Kč
Zboží od: TyZdrowieUroda
995 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

17.7.2024 - 18.7.2024 na vaší adrese

Popis

Buď opravdová. Buď přirozený. Buďte sami sebou – to je vzkaz od Guido Maria Kretschmera! Tento sympatický designér podle něj žije a fascinuje lidi svou pozitivní energií a radostí ze života. Proto vytvořil Guido opravdu pohodovou vůni, která v každém denním okamžiku doprovází a inspiruje, abyste byli jednoduše sami sebou.

Typický Guido: K vůni existuje stylové příslušenství – plátěný sáček nejenže dobře vypadá, ale je také velmi praktický. Zde nacházejí své místo a svůj pořádek nejdůležitější věci pro krásu, sluneční brýle a smartphone.

Kompozice vůní z broskví, jasmínu a cedrového dřeva.

  • Použití: PPro dosažení maximálního účinku aplikujte parfém 2× až 3× denně na místa, kde cítíte puls krve: vnitřní stranu zápěstí, loketních jamek, na krk, pod ušní lalůčky, nebo do kolenních jamek. Jestliže vaše pokožka reaguje na parfém citlivě, nastříkejte vůni na kapesník, do kabelky, do vlasů či na vnitřní stranu oblečení. Vůni do pokožky nevtírejte, nechte ji přirozeně zaschnout, aniž byste se jí dotýkali a vůni tak rozbíjeli. Podle nálady a k různým příležitostem volte odlišné vůně. Jiné vůně se hodí během dne a odlišné parfémy používejte k večerním a slavnostním účelům. V horkém letním počasí můžete dosáhnout příjemného chladivého osvěžení, pokud parfém uložíte do chladničky. Parfémy vždy uchovávejte na suchém a chladném místě s konstantní teplotou.
  • Výrobce: LR Health & Beauty Systems, GmbH; Kruppstraße 55, 59227 Ahlen; Německo