Jesus Del Pozo Ambar - EDT
459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ambar od Jesus Del Pozo je orientálně-květinová vůně pro ženy. V první fázi se rozvoní mandarinka v kombinaci s kardamonem a bergamotem. Srdce má tato vůně květinové v podobě kosatce, pivoňky a čaje. V poslední fázi se rozvinou tóny ambry, pelyňku a virginského cedru.


Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop - EDT
525 Kč

V roce 2012 uvedla na trh značka Jesus Del Pozo vůni pro ženy Halloween Blue Drop. Tato květinově-orientální vůně v sobě kombinuje citrusově-ovocné tóny v úvodu, v srdci se nachází květiny a v závěru vůni zafixuje skořice, koření, ambra a pižmo. Parfumérem je Hamid Merati-Kashani.


Jesus Del Pozo Halloween - EDT
619 Kč

Svůdný a magický parfém Halloween je jako čichový lektvar lásky, jehož základní složky nevyprchají jako u běžné vůně, ale vystřelují šípy fantazie do srdcí obětí.


Jesus Del Pozo Halloween Fleur - EDT
479 Kč

V roce 2013 představila značka Jesus Del Pozo toaletní vodu pro dívky a ženy Halloween Fleur. Tato smyslná vůně je plná výjimečných tónů, které jsou mistrně zkombinovány, aby tato vůně co nejlépe vynikla. Nechte se vtáhnout do jejích tónů.


Jesus Del Pozo Halloween Kiss - EDT-44%
395 Kč

219 Kč

Akce

Dům Jesus Del Pozo uvádí další parfém v řadě zajímavých halloweenských vůní. Romantická a citlivější verze svých předchůdců nesoucí název Halloween Kiss byla představena v roce 2008. Halloween Kiss je odrazem nezkrotnosti a živelnosti a navazuje na úspěšnou vůni Halloween.


Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Woman - EDT
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Halloween Tattoo Woman je květinově-ovocná vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2015. Hlava obsahuje netradiční kombinaci hrušky, červeného pepře, piňakolády a hrušky. V srdci ucítíte gardénii, jasmín a černou růži doplněné o mořskou sůl.