L´Artisan Parfumeur Al Oudh - EDP
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Al Oudh je orientálně-kořeněná pro muže i ženy. Hlavu tvoří kombinace sušeného ovoce, koření v podobě růžového pepře a kmínu, svěží bergamot a pomerančový květ. V srdci ucítíte květinové tóny a dřevité tóny doplněné o kůži, šafrán a kadidlo.


L´Artisan Parfumeur Batucada - EDT
885 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Batucada je květinově-ovocná vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří limetka, máta a cukrová třtina. Květinové srdce patří y-lang y-lang a tiare. V základu se snoubí mořská voda, kokos a sůl. Na trh byla uvedena v roce 2011.


L´Artisan Parfumeur L´Eau D´Ambre - EDT
899 Kč

Novinka

L´Eau D´Ambre je orientální vůně pro ženy i muže. Obsahuje pouhé čtyři složky; a to ambru, pačuli, sladkou vanilku a pelargonii. Na trh byla uvedena v roce 1993.


L´Artisan Parfumeur L´Eau D´Ambre Extreme - EDP
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

L´Eau D´Ambre Extreme je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Obsahuje pouhé tři složky, a to sladkou vanilku, ambru a směsici koření.   Na trh byla uvedena v roce 2001.


L´Artisan Parfumeur L´Eau De Caporal - EDT
1 299 Kč

Novinka

L´Eau De Caporal je citrusově-aromatická vůně pro ženy i muže. Obsahuje citron, tangerinku, pelargonii, levanduli, cedr, pačuli, vetiver a dubový mech. Na trh byla uvedena v roce 1985.


L´Artisan Parfumeur Mon Numero 10 - EDP
1 599 Kč

1 389 Kč

Akce

Mon Numero 10 je orientální vůně pro muže i ženy s bohatým složením. Hlava obsahuje dřevité a kořeněné tóny, srdce se naopak skládá z květinových akordů doplněných o kůži. Základu dominuje pižmo, vanilka a ambra. Na trh byla uvedena v roce 2011.


L´Artisan Parfumeur Mon Numero 9 - EDC
1 639 Kč

1 449 Kč

Akce

Mon Numero 9 je citrusově-aromatická vůně pro muže i ženy. Tvoří ji pouhé tři složky, a to svěží citron, zelené tóny a rebarbora. Na trh byla uvedena v roce 2011.


L´Artisan Parfumeur Nuit De Tubereuse - EDP
925 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nuit De Tubereuse je vůně vhodná pro ženu i muže. V hlavě se ukrývá mandarinka, hřebíček a růžový pepř. Srdce tvoří tuberóza, růže a y-lang y-lang doplněné o sladké mango. Kompozici uzavírá kombinace vzácných dřevin, pižma, pryskyřice a anděliky. Na trh byla uvedena v roce 2010.


L´Artisan Parfumeur Oeillet Sauvage - EDT
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oeillet Sauvage je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Obsahuje karafiát, květinu ylang-ylang, vanilku, růžový pepř, růži, lilii, čekanku a pryskyřici.   Na trh byla uvedena v roce 2000.


L´Artisan Parfumeur Piment Brulant - EDT
1 299 Kč

Novinka

Piment Brulant je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Mezi jí složky patří ambra, skořice, pižmo, vlčí mák, vanilka, hořká čokoláda, kakao, hřebíček a chilli paprička. Na trh byla uvedena v roce 2002.


L´Artisan Parfumeur Safran Troublant - EDT
1 299 Kč

Novinka

Safran Troublant je orientálně-kořeněná vůně pro ženy i muže. Obsahuje květ mučenky, santalové dřevo, růži, vanilku, šafrán, cukr a zázvor. Na trh byla uvedena v roce 2002.


L´Artisan Parfumeur The Pour Un Ete - EDT
1 299 Kč

Novinka

The Pour Un Ete je aromatická zelená vůně pro ženy i muže. Obsahuje čaj, jasmín, bergamot, citron, mátu, maté, cedr a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 1995.


L´Artisan Parfumeur Timbuktu - EDT
595 Kč

Timbuktu je dřevitě-chyprová vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří růžový pepř, mango, kardamom. Srdce se skládá z kadidla, květiny karo karounde a papyrusu. Na trh byla uvedena v roce 2004.