Tiziana Terenzi Ecstasy - EDP
3 847 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ecstasy od Tiziana Terenzi je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje akordy borovice, smrku a oblázků. V srdci ucítíte kombinaci kadidla, pačuli, růže a fialky. Kompozici uzavírá ambra, pryskyřice labdanum, fazole tonka, zemité tóny, santalové dřevo a další dřevité esence.

Tiziana Terenzi Andromeda - EDP
3 223 Kč

Andromeda z kolekce Luna je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje bergamot, jasmín, ylang-ylang a trávu. V srdci se snoubí lilie, listy fialek, damašská růže, hruškový květ, bílý heliotrop a broskev.

Tiziana Terenzi Cassiopea - EDP
5 199 Kč 3 119 Kč

Cassiopea z kolekce vůní Luna je chyprově-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se tóny sladké marakuji, svěžího citronu, listů černého rybízu a kapradiny. Poté přechází do květinového srdce, které je zastoupené čajovou růží, konvalinkou a karafiátem.

Tiziana Terenzi Draco - EDP
4 680 Kč 4 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podmanivá parfemovaná voda Draco vás zajisté překvapí smyslností. Jednou ji okusíte a již nikdy nebudete chtít změnu. Můžete se o ni dělit se svou drahou polovičkou, protože je určena pro muže i ženy. Nejvyššími tóny vonné kompozice jsou jiskřivý bergamot, svěží citron a pomerančové a zelené tóny.

Tiziana Terenzi Eclix - EDP
4 575 Kč 3 847 Kč

Eclix od značky Tiziana Terenzi je vůně plná květin a dřeva pro ženy a muže. Byla vytvořena Paolo Terenzi. Představuje silné objetí, které je stejně teplé jako kašmírový šátek, ale zároveň chladné jako jarní vánek. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. .

Tiziana Terenzi Lillipur - EDP
2 481 Kč 2 391 Kč

Novinka

Tiziana Terenzi představuje parfemovanou vodu Lillipur. Dostaneme se díky ní do tajemného Nepálu a otevře nám bránu k sebepoznání. O svěží začátek vůně se nám postará citron, olibanum, pelyněk a také badyán.

Tiziana Terenzi Lince - EDP
2 693 Kč 2 558 Kč

Novinka

Originální vůně absinthu a vaniky vás mile překvapí a již nebudete chtít používat jinou kombinaci. Parfemovanou vodu si oblíbí jak muži, tak i odvážné ženy.

Tiziana Terenzi Siene - EDP
3 015 Kč 2 911 Kč

Novinka

Díky parfemované vodě Siene se dostaneme do Toskánska. Stejně jako Toskánsko, tak i tato vůně osloví muže i ženy ze všech koutů světa. Jedinou kapkou budete svádět všechny kolem sebe. V sebevědomé hlavě nalezneme vůni jalovce, cypřiše a kůže.

Tiziana Terenzi White Fire - EDP
2 079 Kč 2 007 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

White Fire je parfémovaná voda, která ztělesňuje jedinečnou sílu a krásu přírody. Tato jedinečná vůně má špičkové tóny zelených listů a čerstvého ledu. Extravagantní čínský jasmín, kapradina a bílá ambra zaujímá místo čistého srdce.

Tiziana Terenzi XIX March - EDP
2 079 Kč 2 007 Kč

Novinka

XIX March je vůně od italské niche značky Tiziana Terenzi. Stvořil ji Paolo Terenzi, který si za to zaslouží velký potlesk za toto mistrovské dílo. Tuto pronikavou a jedinečnou vůni si mohou dopřát muži i ženy. Kompozici XIX March otevírá pomeranč, máta, kopřiva a zelené lísky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dámské parfémy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dámské parfémy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dámské parfémy akce.