Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial - EDP
1 559 Kč 1 414 Kč

Orientálně-kořeněná vůně pro ženy i muže Collection Extraordinaire Ambre Imperial vznikla rukou parfuméra Quentina Bische v roce 2015. Svrchní tóny tvoří bergamot a růžový pepř. V srdci vás pohladí sladké tóny vanilky v souladu s jantarem, benzoinem a fazolemi Tonka. V základu ucítíte dřevité tóny.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie - EDP
1 923 Kč

Collection Extraordinaire California Reverie je nová květinová vůně pro ženy. Tuto vůni značky Van Cleef & Arpels vytvořil parfumér Antoine Maisondieu v roce 2014. Okouzlí vás květinovými tóny jasmínu a plumérie, které se prolínají s ovocnými tóny neroli a mandarinky.

Van Cleef & Arpels Bois Doré - EDP
1 819 Kč

Bois Doré z kolekce Extraordinaire je luxusní orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Otevírá se kombinací černého pepře a minerálních tónů, poté přechází do srdce tvořeného sladkou vanilkou, tabákem, mandlemi a cedrem. Kompozoci uzavírá fazole tonka, pižmo a týkové dřevo.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris - EDP
1 618 Kč 1 503 Kč

Novou vůni Collection Extraordinaire Bois d´Iris známé značky Van Cleef & Arpels vytvořila parfumérka Emilie Coppermann. Tato luxusní vůně pro ženy vás uchvátí svojí dřevitou vůní. V základu vás nadchne vetiver a labdanum. Srdce vůně tvoří kosatec, ambra, cukr a myrha.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale - EDP
1 663 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Collection Extraordinaire Gardenia Petale je dámská vůně, kterou vytvořila v roce 2009 parfumérka Nathalie Feisthauer. Tato květinová vůně vás pohladí smyslnými tóny jasmínu, konvalinek a gardénie. Svěžest dodávají citrusy a zelené tóny.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud - EDP
1 549 Kč 1 383 Kč

Collection Extraordinaire Precious Oud je nová vůně značky Van Cleef & Arpels. Je určena pro všechny ženy, které milují orientálně-květinové vůně.  Tuto vůni vytvořila parfumérka Amandine Marie v roce 2011. V úvodu vás potěší tóny bergamotu a růžového pepře.

Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli - EDP
1 663 Kč

Moonlight Patchouli z kolekce Extraordinaire je luxusní dřevitě-chyprová vůně pro muže i ženy. Otevírá se kombinací kakaa, listů pačuli a dřevitých tónů. Poté přechází do čistě květinového srdce tvořeného bulharskou růži a kosatcem. Kompozici uzavírají ovocné tóny společně s kůží a semišem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dámské parfémy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dámské parfémy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dámské parfémy akce.