Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100041543881

Bezdoteku Vyhřívané motocyklové rukavice Savior vel. XL

Bezdoteku Vyhřívané motocyklové rukavice Savior vel. XL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Trápí Vás studené ruce nebo prsty při jarních či podzimních vyjížďkách na motorce? Savior vyhřívané rukavice tento problém vyřeší. Rukavice jsou na vnitřní straně ruky z kůže a na vnější z nepromokavého soft shellu s chrániči kloubů. Vnitřní vrstva rukavice je tvořena bavlnou a polyesterem. Celý popis
3 557 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 557 Kč
S novou kartou za

12.7.2022 - 14.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Trápí Vás studené ruce nebo prsty při jarních či podzimních vyjížďkách na motorce?

Savior vyhřívané rukavice tento problém vyřeší. Rukavice jsou na vnitřní straně ruky z kůže a na vnější z nepromokavého soft shellu s chrániči kloubů. Vnitřní vrstva rukavice je tvořena bavlnou a polyesterem.

Vyhřívání se ovládá červeným tlačítkem na rukavici. 1×LED světýlko značí nejnižší vyhřívání na 33% a maximální dobou vyhřívání na 5 až 6 hodin. 2×LED světýlka značí střední vyhřívání na 66% a maximální dobou vyhřívání na 3 až 4 hodiny. 3×LED světýlka značí nejvyšší vyhřívání na 100% a maximální dobou vyhřívání na 2,5 až 3 hodiny. Tyto hodnoty jsou měřeny při 0°C.

Baterie je vyměnitelná a je umístěna v rukavici za zápěstím, pod suchým zipem. Pokud se chystáte na delší vyjížďky, doporučujeme zakoupit náhradní baterie a před cestou si je nabít.

Nabíjení baterií trvá cca 3 hodiny, řiďte se indikátorem na nabíječce. Jakmile se rozsvítí zelená kontrolka, tak je baterie nabitá.