Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100070851750

Bezdoteku Vyhřívané rukavice palčáky celokožené Savior pánské černé vel. XS

Bezdoteku Vyhřívané rukavice palčáky celokožené Savior pánské černé vel. XS

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Procházky v zimní přírodě? Není nic lepšího než si vyčistit hlavu ve sněhem zapadané krajině při procházce se psem, lyžování nebo bruslení na řece či rybníku. Celý popis
4 066 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 066 Kč
S novou kartou za

12.7.2022 - 14.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Procházky v zimní přírodě? Není nic lepšího než si vyčistit hlavu ve sněhem zapadané krajině při procházce se psem, lyžování nebo bruslení na řece či rybníku. S elektricky vyhřívanými palčáky SAVIOR se navíc nemusíte na mráz a chlad ohlížet, protože budou vaše ruce vždy v příjemném teple dlouhé hodiny.

Teplo během několika vteřin

Nechce se vám v zimě jít ven, protože nesnášíte chlad a mráz? S elektricky vyhřívanými palčáky SAVIOR se budete těšit ven i v těch největších mrazech. Už vás zima nezastaví ani před procházkami, sportováním nebo pořádnou koulovačkou s dětmi, protože ruce budou v teple během 30 vteřin po stisknutí červeného tlačítka na hřbetě ruky bez ohledu na okolní teplotu nebo povětrnostní podmínky.

3 teplotní režimy pro dokonalý komfort

Elektricky vyhřívané palčáky SAVIOR rozvádí teplo pomocí uhlíkových vláken rozvedených po hřbetě ruky až ke špičkám jednotlivých prstů. Topný systém se spustí do 30 vteřin od zapnutí a je možné nastavení ve 3 tepelných režimech vzhledem k okolním teplotním a povětrnostním podmínkám. V nízké intenzitě s teplotami 38–45 °C hřejí 4–6 hodin, ve střední s teplotami 50–55 °C po dobu 3–4 hodin a v nejvyšším nastavení s teplotami 60–65 °C hřejí 2–2,5 hodiny. Napájení je umožněno kvalitními lithium-polymerovými dobíjecími bateriemi s kapacitou 2 200 mAh (7,4 V), které jsou uloženy v uzavíratelné kapsičce v manžetě rukavice. Dobíjení je pomocí nabíječky, která je spolu s bateriemi, úložným sáčkem a návodem k použití součástí balení.

Kvalitní ovčí kůže a fleecová podšívka

Palčáky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, vnitřní vrstva je fleecová s prodyšnou membránou, vyhřívanou vrstvou a bavlněnou stélkou, vnější je naopak tvořena voděodolnou a větru vzdornou ovčí kůží na dlani i na hřbetě. Ruku chrání také pásek okolo zápěstí zamezující vniknutí studeného vzduchu nebo sněhu dovnitř. Rukavice jsou unisex v černém provedení s červeným tlačítkem a na výběr ve velikostech XS – XXL.