10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 20454310

NANDY Sada postroj + motýlek pro muže a ženy - Černá

NANDY Sada postroj + motýlek pro muže a ženy - Černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Sada postroje + motýlky Polsko pro ženy a muže. Představujeme sadu skládající se ze dvou produktů – motýlka a postroje. Motýlek vyrobený výhradně z polyesteru bude perfektní pro lidi alergické na bavlnu. Barvy obou produktů jsou podobné. Celý popis
299 Kč
Zboží od: ALESZALE
299 Kč
S novou kartou za

30.7.2024 - 31.7.2024 na vaší adrese

Popis

Brzy svatba nebo jiná oslava a nemáte čas sami shánět motýlka a podvazky? Nebo vám možná tyto dva prvky chybí, aby byl váš outfit kompletní?

Nezáleží na tom, jaký je důvod, důležité je, abyste našli to, co hledáte. Představujeme motýlka a podvazky. Oba produkty jsou vyrobeny v Polsku, z těch nejlepších materiálů. Barvy motýlků a podvazků s odstíny jsou si dokonale podobné, takže nebude problém, že jste si objednali něco, co nesedí. Můžeme přiznat, že oba produkty jsou nejžádanějšími oděvními doplňky.

Představujeme sadu skládající se ze dvou produktů – motýlka a postroje. Motýlek vyrobený výhradně z polyesteru bude perfektní pro lidi alergické na bavlnu. Šle z nejkvalitnější gumy, podšité rovněž polyesterem s drobnou příměsí latexu. Ocelové spojovací prvky jsou vroubkované pro ještě lepší přilnavost ke kalhotám. Postroj je spojen s prvkem z ekologické kůže, ručně lemovaný. Oba produkty jsou kompletně vyrobeny polským výrobcem, díky čemuž garantujeme vysokou kvalitu setu.

Stručně

✅ index: ZEST-SM-2

✅ Značka: NANDY

✅Dodává se s motýlkem a podvazky

✅ barva motýlka a postroje: Černá

✅ délka a šířka postroje: šířka 2,5 cm, délka nastavitelná od 68 cm do 110 cm (bez natažení), po natažení cca 160 cm

✅ přezka v postroji: ocel

✅ rozměry spony: 1,6 cm x 3

Materiál motýlka: polyester

✅ Materiál postroje: elastická guma lemovaná polyesterovým latexem

✅ další informace: POLSKÝ PRODUKT