Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100058027874

Bezdoteku Šperkovnice Lily bílá

Bezdoteku Šperkovnice Lily bílá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dovolená bez šperků a bižuterie? V žádném případě, ale jak vzít cennosti s sebou, aby nedošlo k jejich ztrátě nebo poškození? Skvělým řešením je malá přenosná šperkovnice Lily, do které lze schovat nejcennější poklady a nejoblíbenější kousky s sebou kamkoli! Celý popis
498 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
498 Kč
S novou kartou za

17.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
17.8.2022 - 18.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Dovolená bez šperků a bižuterie? V žádném případě, ale jak vzít cennosti s sebou, aby nedošlo k jejich ztrátě nebo poškození? Skvělým řešením je malá přenosná šperkovnice Lily, do které lze schovat nejcennější poklady a nejoblíbenější kousky s sebou kamkoli!

Vše pěkně pohromadě

Do igelitového nebo uzavíratelného sáčku či snad do krabičky? Kam uložit náušnice, řetízky, prstýnky a další drobné cennosti při balení zavazadla? Všechny předchozí volby jsou chybné, protože může dojít k poškrábání nebo poničení jemných součástí šperků. Jediným vhodným řešením je kompaktní cestovní šperkovnice, do které lze uložit veškeré cennosti bez obav, že by se po cestě poztrácely nebo křehké kousky poničily.

S přihrádkami na prstýnky i háčky na řetízky

Malá cestovní šperkovnice je kulatého tvaru s rozměry 11,5 × 11 cm a na výšku měří 5,5 cm. Je uzavíratelná pomocí zipu a po jejím otevření lze uložit šperky do různě dimenzovaných přihrádek podle druhu šperků. V horní patře se nacházejí háčky pro zavěšení řetízků, díky tomu se nezamotají do sebe nebo nepotrhají. V další části se nachází plato na náušnice se zapínáním, středu dominuje zrcátko, což je obzvláště důležitý doplněk při delším cestování. V dolní části jsou pak přihrádky na další drobné šperky, brože nebo náušnice s klipsy, veprostřed oddíly na uložení prstýnků.

Dokonalé uložení cenností na cestách

Šperkovnice této velikosti je ideální na cesty, pro bezpečnost je vhodné ji ale ukládat do hotelového trezoru, aby nebyla v pokoji na nočním stolku na očích případným nenechavcům. Svrchní část kufříku je potažená kvalitní PU kůží, vnitřní prostor je vypolstrovaný hebkým sametem, který umožňuje ukládání i těch nejjemnějších kousků. Dodává se v světle růžovém krémovém provedení.