Avalingerie Dámská podprsenka 1495
589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská podprsenka 1495 Ava modrá barva nastavitelná, odnímatelná ramínka polo vyztužené košíčky košíčky jsou zdobené jemnou krajkou mezi košíčky roztomilá mašlička.


Avalingerie Dámská podprsenka 1515
669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská podprsenka s krajkovanými ramínky 1515 Ava barevné provedení vyztužené košíčky modrá krajkovaná ramínka bílá mašlička a decentní ozdoba mezi košíčky.


Avalingerie Dámská podprsenka 1554/1
739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyztužená podprsenka 15541 Ava je ušitá z kárované látky, ve spodní části košíčků je krajka krásně drží a modeluje prsa ramínka jsou nastavitelná, neodepínatelná.


Avalingerie Dámská podprsenka 1704 Cat eye
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní a svůdná dámská vyztužená podprsenka 1704 Ava vyrobená z látky v chrpové barvě košíčky jsou celé vyztužené pěnou a jsou olemované svůdnou černou páskou ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout.


Gorsenia Dámská podprsenka K 404 Blue Angel plus
929 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská podprsenka 404 Blue Angel Gorsenia světle modrábarva neodnímatelná ramínka, zdobená mašličkou košíčky jsou vyztužené kosticemi podprsenka má barevný květinový vzor mezi košíčky decentní mašlička na ozdobu.


Gorsenia Dámská podprsenka K 472 Feeling blue
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Měkká dámská podprsenka K 472 Feeling blue Gorsenia v pěkné květinové barvě spodní části košíčků a můstek jsou vyrobené z pevnější a stabilnější potištěné květované látky vrchní část košíčků tvoří jem…


Gorsenia Dámská podprsenka K 473 Feeling blue
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polovyztužená dámská podprsenka K 473 Feeling blue Gorsenia v pěkné květinové barvě spodní části košíčků a můstek jsou pokryté mikrovláknem potištěným květinovým vzorem vrchní části košíčků tvoří kraj…


Gorsenia Dámská podprsenka K 487 Blue tatoo
979 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polovyztužená dámská podprsenka K 487 Blue tatoo Gorsenia s kosticemi vrchní linii košíčků tvoří jemná síťovina v tělové barvě ozdobená efektní výšivkou v místě spojení košíčků je mašlička s přívěskem…