Donna Dámská košilka Donna Aura
1 400 Kč 898 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská košilka ušitá z kvalitní viskozové látky s přídavkem elastanu. Poprsí a rukávy zdobí jemná krajka s květovaným motivem. Směrem dolů se rozšiřuje. Složení: 95% viskoza, 5% elastan

Donna Dámská košilka Donna Gloria
1 449 Kč 928 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská košilka, která je vyrobená z viskózy. Vrchní linie poprsí a rukávky jsou ušité z ažurové krajky s květinovým motivem. Košilka je na poprsí podšitá látkou. Model se směrem dolů lehce rozšiřuje. Délka košilky je nad kolena. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská košilka Donna Irina S-4XL
1 416 Kč 909 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská košilka, která je vyrobená z viskózy. Vrchní linie poprsí a ramínka jsou ušité z ažurové krajky s květinovým motivem. Model je na poprsí podšitý látkou. Délku širokých ramínek není možné nastavit. Košilka je směrem dolů lehce rozšířená. Délka modelu je nad kolena. Složení: 90 % viskóz

Donna Dámská košilka Donna Karen
1 165 Kč 747 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská košilka ušitá z příjemného saténu. Má tenká ramínka a na spodním okraji je květovaná krajka. Délka nad kolena. Složení: 98% polyester, 2% elastan

Donna Dámská košilka Donna Karina
1 426 Kč 914 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z velmi kvalitní viskózy. Model má široká ramínka v kontrastní barvě. Výstřih modelu zdobí tylová síťovina s efektní výšivkou s květinovým motivem. Délka košilky je nad kolena. Spodní okraj modelu lemuje krajka. Složení: 95 % viskóza, 5 % elastan.

Donna Dámská košilka Donna Roxana
915 Kč 587 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasná dámská noční košilka, která je vyrobená z průhledné pružné síťoviny. Košíčky modelu jsou ušité z jemné látky a jsou lehce nařasené. Výstřih a spodní část košilky jsou ozdobené efektní krajkou. Délku tenkých ramínek je možné nastavit. Komplet doplňují kalhotky string (tanga). Složení: 58 % pol

Donna Dámská košilka Donna Sofia
1 264 Kč 810 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská košilka, která je vyrobená z příjemného saténu. Košilka má ramínka, jejichž délku je možné nastavit. Na poprsí je tylová síťovina ozdobená jemným béžovým vzorem s květinovým motivem. Model má směrem dolů lehce rozšířený střih. Složení: 98 % polyester, 2 % elastan.

Donna Dámská košilka Donna Sylvia
1 221 Kč 783 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská košilka ušitá z příjemného saténu s tenkými, nastavitelnými ramínky. Výstřih a záda zdobí květovaná krajka. Mezi košíčky je saténová mašlička. Délka nad kolena. Složení: 98% polyester, 2% elastan

Donna Dámská košilka IRINA
1 224 Kč 833 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská košilka ušitá z viskozy. Horní část a ramínka jsou ušitá z ažurové krajky. Prsa jsou podšitá látkou. Ramínka jsou široká, bez regulace. Košilka se směrem dolů rozšiřuje. Složení: 90% viskoza, 5% elastan, 5% polyamid

Donna Dámská košilka RITA
1 007 Kč 685 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské saténová košilka na tenkých ramínkách s regulací. Ve výstřihu je saténová mašlička. Zadní strana je z ažurové krajky. Složení: 98% polyester, 2% elastan

Donna Dámská noční košilka ANYA
1 097 Kč 746 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní saténová dámská noční košilka. Košilka má tenká ramínka, jejichž délku je možné nastavit. Přední díl košilky zdobí krajka. Složení: 98 % polyester, 2 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Betty
1 426 Kč 914 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z velmi kvalitní viskózy. Model má široká ramínka. Efektní výstřih tvoří krajka s květinovým motivem. Výstřih je na poprsí podšitý látkou. Složení: 95 % viskóza, 5 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Brigitte
1 514 Kč 970 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejně žensky působící dámská noční košilka s krátkými krajkovými rukávy. Výstřih modelu zdobí krajka podšitá látkou. Spodní část košilky je hladká. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Brigitte II
1 406 Kč 902 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejně žensky působící dámská noční košilka s tenkými ramínky, jejichž délku je možné nastavit. Výstřih modelu zdobí krajka podšitá látkou. Přední díl košilky tvoří hladká látka. Boky modelu jsou ozdobené vsadkami z průsvité vyšívané síťoviny. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Denis
880 Kč 564 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka z příjemného saténu. Má úzká ramínka s regulací. Ve výstřihu je tylový volánek. Na zádech je síťková všivka. Délka nad kolena. Složení: 95% polyester, 2% elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Eva
1 286 Kč 825 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z příjemného saténu. Model má úzká ramínka, jejichž délku je možné nastavit. Vrchní linii výstřihu a záda zdobí efektní krajka. Košilka má směrem dolů lehce rozšířený střih. Složení: 98 % polyester, 2 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Gloria II
1 368 Kč 877 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. Vrchní linie modelu je bohatě zdobená efektní krajkou. Model je na poprsí na vnitřní straně podšitý látkou. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Délka modelu je nad kolena. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Hana
1 432 Kč 918 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. Vrchní linie modelu a rukávky jsou ušité z ažurové krajky s květinovým motivem. Poprsí je podšité látkou. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Délka modelu je nad kolena. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Iris
906 Kč 581 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka ušitá ze saténu. Má tenká ramínka s regulací. Na prsou je efektní, květovaná krajka. Směrem dolů se mírně rozšiřuje. Složení: 98% polyester, 2% elastan

Donna Dámská noční košilka Donna Jasmine
1 497 Kč 960 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košile, která je vyrobená z viskózy příjemné na dotyk. Model má široká ramínka. Na poprsí je síťovina ozdobená efektní výšivkou s květinovým motivem. Vzadu je výstřih ušitý z průsvitné síťoviny s výšivkou. Model má směrem dolů lehce rozšířený střih. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5

Donna Dámská noční košilka Donna Jasmine II
1 546 Kč 991 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košile, která je vyrobená z jemné a hladké viskózy. Model má dlouhé rukávy olemované elegantní krajkovou manžetou. Efektní výstřih zdobí vyšívaná síťovina. Spodní okraj košile je lehce rozšířený. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Jenifer
1 384 Kč 888 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. V horní linii modelu a pod poprsím je ažurová krajka s květinovým motivem. Délku širokých ramínek není možné nastavit. Složení: 90 % viskóza, 5 % polyamid, 5 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Karo
1 459 Kč 935 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka s krátkými rukávy. Košilka je vyrobená z jemné viskózy. Výstřih a rukávky jsou ušité ze síťoviny ozdobené efektní výšivkou s květinovým motivem. Směrem dolů se košilka rozšiřuje. Spodní okraj modelu je olemovaný tylem. Složení: 90 % viskóza, 5 % polyamid, 5 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Klaudia
1 296 Kč 831 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. Výstřih modelu a zadní díl na úrovni lopatek je ozdobený ažurovou krajkou s květinovým motivem. Pod poprsím je pružná gumička. Délku úzkých ramínek je možné nastavit. Košilka se směrem dolů rozšiřuje. Model má délku nad kolena. Spodní okraj

Donna Dámská noční košilka Donna Lily
1 335 Kč 856 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. Výstřih, část pod poprsím a zadní díl modelu jsou ozdobené efektní ažurovou krajkou. Poprsí je lehce vyztužené houbičkami. Délku úzkých ramínek je možné nastavit. Ramínka se na zádech křižují. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Délka mo

Donna Dámská noční košilka Donna Megan
1 439 Kč 923 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy příjemné na dotyk. Košilka má široká ramínka. Na prsou je tylová síťovina ozdobená efektní výšivkou s květinovým motivem. Model je směrem dolů rozšířený. Složení: 95 % viskóza, 5 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Nadia
1 368 Kč 877 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z příjemné viskózové látky (95 %) s přídavkem elastanu. Výstřih a spodní okraj modelu zdobí ažurová krajka s květinovým motivem. V místě spojení košíčků je saténová mašlička.

Donna Dámská noční košilka Donna Oktavia
1 384 Kč 888 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z velmi kvalitní viskózy. Košilka má krátké rukávy. Výstřih ve tvaru písmene „V“ je ušitý ze vzorovaného materiálu a je obšitý proužky jemné krajky. Spodní část košilky tvoří hladká látka. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Polly
1 254 Kč 804 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy příjemné na dotyk. Model má široká ramínka. Na prsou je látka s tmavě modrými puntíky a tylová síťovina ozdobená efektní výšivkou s květinovým motivem. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Složení: 95 % viskóza, 5 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Regina
1 465 Kč 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka se šifonovými rukávky motýlkového typu. Košilka je vyrobená z velmi kvalitní viskózy. Výstřih modelu je ušitý z tylu a je ozdobený saténovou mašličkou a květovanou výšivkou v růžové barvě. Délka modelu je nad kolena. Složení: 90 % viskóza, 5 % polyamid, 5 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Romina
1 497 Kč 960 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejně žensky působící dámská noční košilka s krátkými krajkovými rukávy. Výstřih a zadní díl modelu zdobí krajka podšitá látkou. Spodní část košilky je hladká. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Rosa
1 432 Kč 918 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košile, která je vyrobená z velmi kvalitní viskózy. Model má široká ramínka. Výstřih modelu zdobí efektní krajka podšitá látkou v kontrastní barvě. Délka košilky je nad kolena. Spodní okraj modelu je olemovaný krajkou. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Stella II
1 400 Kč 898 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košile ušitá z viskozy. Má dlouhé rukávy s módním rozšířením a krajkou. Ve výstřihu je efektní krajka. Košilka se směrem dolů rozšiřuje. Složení: 90% viskoza, 5% elastan, 5% polyamid

Donna Dámská noční košilka Donna Valentine
1 536 Kč 986 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi žensky působící dámská noční košilka. Košilka má krátké rukávy z jemné síťoviny s efektní výšivkou. Výstřih modelu zdobí krajka podšitá látkovým materiálem. Pod poprsím je pružná gumička. Spodní část modelu je hladká. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka GLORIA
1 252 Kč 851 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. Vrchní část modelu a rukávky jsou ušité z ažurové krajky. Model je na poprsí podšitý látkou. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka JASMINE
1 294 Kč 880 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka na širokých ramínkách. Na poprsí je síťovina ozdobená efektní výšivkou s květinovým motivem. Zadní část modelu je ušitá z průsvitné síťoviny s výšivkou. Košilka má směrem dolů lehce rozšířený střih. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka LILY
1 154 Kč 784 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Viskózová dámská košilka. Výstřih, část pod poprsím a zadní díl modelu zdobí krajka. Poprsí je lehce vyztužené. Délku úzkých ramínek je možné nastavit. Ramínka se na zádech křižují. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka SANDRA - DONNA
1 204 Kč 818 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. Výstřih a rukávy modelu zdobí ažurová krajka. Délka košile je nad kolena. Složení: 95 % viskóza, 5 % elastan.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dámské spodní prádlo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dámské spodní prádlo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dámské spodní prádlo akce.