Sesto Senso Ponožky Sesto Senso 9864 Sport Socks
154 Kč 93 Kč

Sportovní ponožky s plochými švy a zesílenou patou a špičkami. Ponožky jsou prodyšné, bezešvé a jsou vhodné do jakéhokoliv počasí. Složení: 73 % bavlna, 18 % polyamid, 7 % polypropylen, 2 % elastan.

Sesto Senso Dámské samodržící punčochy Sesto Senso Camilla 8 den
266 Kč 162 Kč

Dámské samodržící punčochy, které jsou vyrobené z opletené lycrové příze. Punčochy jsou matné a průsvitné. V horní části modelu je krajka se dvěma silikonovými pásky. Zesílení špiček není viditelné. Složení: 88 % polyamid, 12 % elastan.

Sesto Senso Ponožky Sesto Senso Nordic Walking 01
202 Kč 140 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sportovní ponožky Nordic Walking společnosti Sesto Senso, které jsou určené všem aktivním lidem praktikujícím nordic walking. Model je navržený tak, aby při nošení zaručoval optimální pohodlí a komfort. Ponožky mají zpevnění prstů a paty, které tlumí nárazy. Dále má model Nordic Walking zpevněnou kl

Sesto Senso Dámské punčochové kalhoty Sesto Caldo 70 den 2-4
162 Kč 98 Kč

Dámské punčochové kalhoty, které jsou vyrobené z velmi kvalitního mikrovlákna. Punčocháče jsou matné, nejsou průsvitné a nemají vyznačený sed s klínem. Ve velikosti 2 – 4 je malý klín. Složení: 86 % polyamid, 14 % elastan.

Sesto Senso Dámské punčochové kalhoty Sesto Senso Florence 50 den
216 Kč 131 Kč

Exkluzivní dámské punčochové kalhoty, které jsou vyrobené pomocí 3D technologie z nejkvalitnějších opletených přízí. Model má krycí anticelulitidový efekt. Zesílení špiček není viditelné. Punčocháče nemají zvýrazněný sed. Složení: 74 % polyamid, 26 % elastan.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dámské spodní prádlo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dámské spodní prádlo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dámské spodní prádlo akce.