Donna Dámská košilka RITA
1 007 Kč 685 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské saténová košilka na tenkých ramínkách s regulací. Ve výstřihu je saténová mašlička. Zadní strana je z ažurové krajky. Složení: 98% polyester, 2% elastan

Donna Dámská noční košilka ANYA
1 097 Kč 746 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní saténová dámská noční košilka. Košilka má tenká ramínka, jejichž délku je možné nastavit. Přední díl košilky zdobí krajka. Složení: 98 % polyester, 2 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Hana
1 432 Kč 918 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. Vrchní linie modelu a rukávky jsou ušité z ažurové krajky s květinovým motivem. Poprsí je podšité látkou. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Délka modelu je nad kolena. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka Donna Lily
1 335 Kč 856 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy. Výstřih, část pod poprsím a zadní díl modelu jsou ozdobené efektní ažurovou krajkou. Poprsí je lehce vyztužené houbičkami. Délku úzkých ramínek je možné nastavit. Ramínka se na zádech křižují. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Délka mo

Donna Dámská noční košilka Donna Megan
1 439 Kč 923 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka, která je vyrobená z viskózy příjemné na dotyk. Košilka má široká ramínka. Na prsou je tylová síťovina ozdobená efektní výšivkou s květinovým motivem. Model je směrem dolů rozšířený. Složení: 95 % viskóza, 5 % elastan.

Donna Dámská noční košilka Donna Rosa
1 432 Kč 918 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košile, která je vyrobená z velmi kvalitní viskózy. Model má široká ramínka. Výstřih modelu zdobí efektní krajka podšitá látkou v kontrastní barvě. Délka košilky je nad kolena. Spodní okraj modelu je olemovaný krajkou. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka JASMINE
1 294 Kč 880 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košilka na širokých ramínkách. Na poprsí je síťovina ozdobená efektní výšivkou s květinovým motivem. Zadní část modelu je ušitá z průsvitné síťoviny s výšivkou. Košilka má směrem dolů lehce rozšířený střih. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Dámská noční košilka LILY
1 154 Kč 784 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Viskózová dámská košilka. Výstřih, část pod poprsím a zadní díl modelu zdobí krajka. Poprsí je lehce vyztužené. Délku úzkých ramínek je možné nastavit. Ramínka se na zádech křižují. Košilka se směrem dolů lehce rozšiřuje. Složení: 90 % viskóza, 5 % elastan, 5 % polyamid.

Donna Košilka HANA
1 238 Kč 841 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Košilka HANA korálová 44

Gorteks Dámské kalhotky ELISE-F - GORTEKS
630 Kč 428 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní kalhotky ušité z lesklé krajkové látky. Kalhotky mají pro větší pohodlí bavlněný klín. Vpředu je ozdobná mašlička. 68% polyamid, 20% polyester, 7% bavlna, 5% elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Adele/F
660 Kč 464 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svůdné černé dámské kalhotky, které jsou vyrobené z tylu a půvabné výšivky. Model získává na kráse díky jemné mašličce umístěné ve přední části. Kalhotky mají bavlněný klín, který je zárukou pohodlí a komfortu při nošení. Zadní díl modelu je vyrobený z pružného tylu. Složení: 68 % polyamid, 20 % pol

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Ariana/F
726 Kč 510 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámské kalhotky, které jsou vyrobené z jemné béžové a z černé tylové síťoviny. Přední díl modelu zdobí vsadka z květované krajky. Zadní díl kalhotek je ušitý ze dvojité síťoviny. Bavlněný klín je zárukou pohodlí a komfortu při nošení. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Arizona
875 Kč 561 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské kalhotky, které jsou vyrobené z hladkého mikrovlákna a jemné tylové síťoviny. Kalhotky jsou ozdobené výšivkou s lesklými lístky. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Carla F
601 Kč 424 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická tanga vyrobená z jednotného, hladkého materiálu. Něžná mašlička s ozdobou vpředu dodává šarm.Doporučujeme zakoupit s podprsenkou Carla.Složení: 68% polyamid, 20% polyestr, 7% bavlna, 5% elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Celine/F
720 Kč 506 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejně smyslné kalhotky ušité z černé látky s jemnými puntíky a z elastického tylu. Pásky na bocích dodávají kalhotkám na půvabu. – vpředu jsou ozdobená mašličkou – v rozkroku je bavlněný klínek pro větší pohodlí Složení: 68% polyamid, 20% polyester, 7% bavlna, 5% elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Charlize/F
791 Kč 558 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smyslné dámské kalhotky ušité z černé krajky s květovaným motivem a z elastického tylu. – bavlněný klínek zajišťuje pohodlí – pozadí je krajkové – na bocích jsou ozdobné pásky Složení: 68% polyamid, 20% polyester, 7% bavlna, 5% elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Dakota/F
791 Kč 558 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské kalhotky ušité z elastického tylu a krajky v barvě mocca. – na přední straně je ozdobná mašlička – bavlněný klínek zajišťuje pohodlí Složení: 68% polyamid, 20% polyester, 7% bavlna, 5% elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Dallas/F
726 Kč 510 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smyslné dámské kalhotky, které jsou vyrobené z béžové tylové síťoviny. Přední díl modelu zdobí sametový květovaný vzor. Zadní díl modelu je ušitý ze dvojitého tylu. Vrchní okraj a přední díl kalhotek jsou olemované černou gumičkou. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Elise/F
654 Kč 461 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní kalhotky ušité z lesklé krajkové látky – vpředu je atlasová mašlička – v rozkroku bavlněný klínek – do kompletu doporučujeme podprsenku Elise 68% polyamid, 20% polyester, 7% bavlna, 5% elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Garcia/F
726 Kč 510 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Půvabné dámské kalhotky, které jsou vyrobené z krajky v bordó barvě s květinovým vzorem a z pružné látky. Ve přední části modelu je jemná mašlička. Bavlněný klín je zárukou pohodlí a komfortu při nošení. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Lana
875 Kč 561 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské kalhotky, které jsou vyrobené z jemné tylové síťoviny a z efektní krajky. Přední díl modelu je podšitý druhou vrstvou síťoviny ve světle růžové barvě. Zadní díl kalhotek je ušitý ze dvojitého tylu. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Lana/F
791 Kč 558 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jemné dámské kalhotky, které jsou vyrobené z měkkého černého tylu a ze smyslné krajky. Přední díl modelu zdobí vsadka z putíkované síťoviny. Vsadka je podšitá tylem. Boky modelu jsou krajkové. Okraje kalhotek jsou olemované pružnou pogumovanou krajkou. Zadní díl modelu je ušitý ze dvojité tylové síť

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Marilyn/F
654 Kč 460 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní klasické kalhotky Kalhotky, které jsou v přední části vyrobené ze dvou elastických látek, a to kPunčochové kalhotyové a hladké. Vzadu jsou naopak celé ušité z hladké tkaniny.Kalhotky jsou vepředu ozdobené jemou stužkou.Souprava je možné vytvořit s podprsenkou Marilyn.Složení: 68 % polyamid

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Nella
801 Kč 514 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské kalhotky. Kalhotky jsou vyrobené z efektní krajky s květinovým motivem a z jemné tylové síťoviny. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Nella/F
726 Kč 510 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi žensky působící dámské kalhotky, které jsou vyrobené z krajky s romantickým květinovým vzorem. Přední díl modelu zdobí vsadky z tylové síťoviny. Kalhotky jsou také ozdobené pěknou stužkou s přívěskem. Zadní díl modelu je krajkový. Bavlněný klín je zárukou pohodlí a komfortu při nošení. Slože

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Onyx
917 Kč 589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní dámské kalhotky. Kalhotky jsou vyrobené z černé látky. Přední díl modelu je ozdobený pěknou krajkou. Zadní díl kalhotek je ušitý z hladkého mikrovlákna. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 3 % elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Onyx/F
830 Kč 584 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svůdné klasické dámské kalhotky. Kalhotky jsou vyrobené z měkké černé látky a z elegantní černé výšivky. Jemná mašlička ve přední části kalhotek dodává celému modelu na kráse a půvabu. Bavlněný klín je zárukou pohodlí a komfortu při nošení.Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elas

Gorteks Dámské kalhotky Gorteks Paola/F
791 Kč 558 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Půvabné dámské kalhotky, které jsou vyrobené z růžového tylu a z jemné květovanné krajky. Zadní díl modelu tvoří dvojitá síťovina. Bavlněný klín je zárukou pohodlí a komfortu při nošení. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Gorteks Dámské kalhotky Scarlet-SZ - Gorteks
785 Kč 691 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smyslné šortky jsou vyrobené z rafinované krajky, zdobené květinovým motivem. Ve předu je lesklá mašlička. Bavlněný klín zaručuje pohodlní a komfort. Složení: 68% polyamid, 20% polyester, 7% bavlna, 5% elastan

Gorteks Dámské kalhotky šortky Gorteks Venus
729 Kč 467 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské kalhotky šortky, které jsou vyrobené z velmi kvalitního hladkého mikrovlákna. Model má širší boky. Zadní díl kalhotek je ušitý ze dvojitého materiálu. Kalhotky se nerýsují pod oblečením. Pas modelu je ozdobený malou mašličkou. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Gorteks Dámské kalhotky šortky Gorteks Venus/SZ
660 Kč 464 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské kalhotky šortky, které jsou vyrobené z hladké látky. Kalhotky jsou bezešvé. Zadní díl modelu je ušitý ze dvojité látky. Na předním dílu kalhotek je umístěná ozdobná mašlička. Bavlněný klín je zárukou pohodlí a komfortu při nošení. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elasta

Gorteks Dámské vyšší kalhotky Gorteks Elise/FW
785 Kč 552 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní kalhotky ušité z lesklé krajkové látky – vysoký pas – modelují pas a bříško – v rozkroku bavlněný klínek – do kompletu doporučujeme podprsenku Elise 68% polyamid, 20% polyester, 7% bavlna, 5% elastan.

Gorteks Klasické kalhotky Gorteks Dita/F2
785 Kč 552 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smyslné dámské klasické kalhotky, které jsou ozdobené krajkou s jemným květinovým vzorem. Díky bavlněnému klínku jsou kalhotky při nošení pohodlné a komfortní. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Gorteks Košilka Gorteks Scarlet/Ko
1 911 Kč 1 345 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Smyslná a svůdná košilka.Košilka je vyrobená z rafinované kPunčochové kalhotyy, která je ozdobená jemným květinovým motivem a spojená s hebkým tylem.Košíčky krásně zvýrazňují a nadnáší poprsí díky speciálně tvarovaným vycpávkám. Lesklé zdobení, které je umístěné mezi košíčky, dodává modelu na kráse.

Gorteks Šortky Gorteks Scarlet/Sz
850 Kč 598 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smyslné šortky jsou vyrobené z rafinované krajky, zdobené květinovým motivem. Ve předu je lesklá mašlička. Bavlněný klín zaručuje pohodlní a komfort.Složení: 68% polyamid, 20% polyester, 7% bavlna, 5% elastan

Lupoline Dámská noční košile Lupoline 3058 K
1 438 Kč 970 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská noční košile, která je ideální pro těhotné a kojící ženy. Košile je vyrobená z měkké a příjemné viskózy. Model má úzká ramínka a směrem dolů se rozšiřuje. Vrchní linii modelu tvoří efektní krajka. Pod poprsím je model nařasený. Na vnitřní straně košile je pohodlná guma, která ideálně nadnáší

Lupoline Dámská noční košilka 3001 MK
1 224 Kč 832 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Romantická dámská noční košilka v pěkné blankytné barvě, která jistě najde své místo v šatníku každé budoucí maminky. Košilka má pod poprsím všitou gumičku, která nadnáší poprsí a která poskytuje oporu i zvětšujícím se prsům. Díky této gumičce není potřeba nosit pod košilkou podprsenku. Přesto však

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dámské spodní prádlo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dámské spodní prádlo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dámské spodní prádlo akce.