ORMI Stylový pevný kufr 4. kolečka, velikost I, šampaň
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

ORMI cestovní stylový a absolutně vyjímečný italský kufr. Velmi elegantní, moderní a v nádherných barvách. Kufr je skořepinový a lisovaný do speciálního tvaru mimořádně odolného proti poškození a oděru. Je vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů.


Dámské značkové tašky a kabelky

Povyšte svůj outfit na módní trefu do černého se značkovou dámskou kabelkou. Tašky a kabelky najdete na MALL.CZ přehledně seřazené podle značek - k oblíbeným patří např. španělský brand Desigual, nebo anglické kabelky Bessie London nebo LYDC

Sháníte kabelku do ruky, přes rameno nebo přes tělo? Stačí zvolit správný filtr a všechny odpovídající kabelky se zobrazí. Dále můžete filtrovat podle ceny, materiálu, způsobu zapínání a oblíbené barvy.

Vedle tašek a kabelek jsme do této kategorie zahrnuli i dámské batohy, pokud si toho potřebujte naložit na záda trochu více. Pokud potřebujete do tašky uskladnit i svůj notebook, podívejte se do kategorie dámské brašny, kde vedle klasických počítačových brašen najdete i hodně vymazlené kousky pro ženy, které jsou stále v pohybu, ale přitom chtějí vypadat skvěle.

_____

^ Zpátky nahoru