Pierre Andreus Pánská moderní kožená taška Silvestr černá
1 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Silvestr je velká pánská kožená taška, kterou výborně využijete nejen pro pracovní příležitosti. Kvalitní přírodní materiál vám zajistí její dlouhověkost a módní vzhled mnohočetné využití. Hlavní kapsa se ukrývá pod klopou, kde se nachází menší kapsa na zip.


Pierre Andreus Pánská stylová kožená taška Vasil černá
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánská kožená taška Vasil je velice krásně zpracovaná a bude Vás doprovázet ve dnech volna i při pracovních záležitostech. Hlavní kapsa je na zip, uvnitř dostatek místa na vše potřebné. Přední díl je vybeven klopou na druk, pod ní se ukrývají přihrádky na doklady, mobil i propisku.


Dámské značkové tašky a kabelky

Povyšte svůj outfit na módní trefu do černého se značkovou dámskou kabelkou. Tašky a kabelky najdete na MALL.CZ přehledně seřazené podle značek - k oblíbeným patří např. španělský brand Desigual, nebo anglické kabelky Bessie London nebo LYDC

Sháníte kabelku do ruky, přes rameno nebo přes tělo? Stačí zvolit správný filtr a všechny odpovídající kabelky se zobrazí. Dále můžete filtrovat podle ceny, materiálu, způsobu zapínání a oblíbené barvy.

Vedle tašek a kabelek jsme do této kategorie zahrnuli i dámské batohy, pokud si toho potřebujte naložit na záda trochu více. Pokud potřebujete do tašky uskladnit i svůj notebook, podívejte se do kategorie dámské brašny, kde vedle klasických počítačových brašen najdete i hodně vymazlené kousky pro ženy, které jsou stále v pohybu, ale přitom chtějí vypadat skvěle.

_____

^ Zpátky nahoru