Klasická dámská kabelka v šedé barvě
1 279 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva odstíny šedé a stříbrné, Počet kapes 1, Délka ucha 110 cm, Hloubka kabelky 14cm, Výška ucha 16cm, Výška kabelky 26cm, Počet přihrádek 3, Šířka kabelky 35cm,.


Moderní šedá kožená kufříková kabelka se cvočky
1 859 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Barva odstíny šedé a stříbrné, Počet kapes 1, Počet přihrádek 1, Hloubka kabelky 11cm, Výška kabelky 17cm, Šířka kabelky 24cm, Materiál přírodní kůže,.


Béžovo-šedá kabelka s motivem míša
1 319 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Barva odstíny šedé a stříbrné, Hloubka kabelky 16cm, Výška ucha 21cm, Výška kabelky 29cm, Šířka kabelky 41cm,.


Pěkná šedá kabelka s přezkou na přední straně
859 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva odstíny šedé a stříbrné, Hloubka kabelky 11cm, Výška ucha 12cm, Výška kabelky 18cm, Počet přihrádek 2, Šířka kabelky 28cm, Počet kapes 4, Materiál ekologická kůže,.


Dámské značkové tašky a kabelky

Povyšte svůj outfit na módní trefu do černého se značkovou dámskou kabelkou. Tašky a kabelky najdete na MALL.CZ přehledně seřazené podle značek - k oblíbeným patří např. španělský brand Desigual, nebo anglické kabelky Bessie London nebo LYDC

Sháníte kabelku do ruky, přes rameno nebo přes tělo? Stačí zvolit správný filtr a všechny odpovídající kabelky se zobrazí. Dále můžete filtrovat podle ceny, materiálu, způsobu zapínání a oblíbené barvy.

Vedle tašek a kabelek jsme do této kategorie zahrnuli i dámské batohy, pokud si toho potřebujte naložit na záda trochu více. Pokud potřebujete do tašky uskladnit i svůj notebook, podívejte se do kategorie dámské brašny, kde vedle klasických počítačových brašen najdete i hodně vymazlené kousky pro ženy, které jsou stále v pohybu, ale přitom chtějí vypadat skvěle.

_____

^ Zpátky nahoru