Malá kabelka s kulatými držadly
739 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva odstíny žluté a zlaté, Počet přihrádek 1, Výška ucha 11cm, Počet kapes 2, Výška kabelky 20cm, Šířka kabelky 25cm,.

Kabelka listonoška ve žluté barvě
789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva odstíny žluté a zlaté, Délka ucha 120cm, Výška kabelky 16cm, Počet přihrádek 2, Šířka kabelky 21cm, Počet kapes 3, Hloubka kabelky 5cm,.

Velká plážová taška ve žluté barvě
909 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva odstíny žluté a zlaté, Počet přihrádek 1, Hloubka kabelky 20cm, Výška ucha 24cm, Počet kapes 3, Výška kabelky 43cm, Šířka kabelky 50cm,.

Průhledná kabelka se žlutým pouzdrem
789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva odstíny žluté a zlaté, Počet přihrádek 1, Hloubka kabelky 10cm, Délka ucha 120cm, Počet kapes 2, Výška kabelky 28cm, Výška ucha 29cm, Šířka kabelky 37cm, Materiál ekologická kůže,.

Trendy žluté psaníčko s řetízkem
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva odstíny žluté a zlaté, Počet kapes 1, Počet přihrádek 1, Délka ucha 110 cm, Výška kabelky 22cm, Hloubka kabelky 2cm, Šířka kabelky 30cm, Materiál ekologická kůže,.

Dámské značkové tašky a kabelky

Povyšte svůj outfit na módní trefu do černého se značkovou dámskou kabelkou. Tašky a kabelky najdete na MALL.CZ přehledně seřazené podle značek - k oblíbeným patří např. španělský brand Desigual, nebo anglické kabelky Bessie London nebo U.S. Polo Assn.

Sháníte kabelku do ruky, přes rameno nebo přes tělo? Stačí zvolit správný filtr a všechny odpovídající kabelky se zobrazí. Dále můžete filtrovat podle ceny, materiálu, způsobu zapínání a oblíbené barvy.

Vedle tašek a kabelek jsme do této kategorie zahrnuli i dámské batohy, pokud si toho potřebujete naložit na záda trochu více. Pokud potřebujete do tašky uskladnit i svůj notebook, podívejte se do kategorie dámské brašny, kde vedle klasických počítačových brašen najdete i hodně vymazlené kousky pro ženy, které jsou stále v pohybu, ale přitom chtějí vypadat skvěle.

_____

^ Zpátky nahoru