Barevná průhledná kabelka
1 119 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Barva vícebarevné, Počet přihrádek 1, Hloubka kabelky 10cm, Délka ucha 120cm, Výška ucha 13cm, Počet kapes 2, Výška kabelky 30cm, Šířka kabelky 37cm,.


Elegantní černo-zlatá plážová kabelka
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva vícebarevné, Počet přihrádek 1, Hloubka kabelky 20cm, Výška ucha 25cm, Výška kabelky 38cm, Šířka kabelky 50cm,.


Psaníčko s řetízkem zdobené krajkou
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva vícebarevné, Počet kapes 1, Počet přihrádek 1, Výška kabelky 14 cm, Šířka kabelky 26cm, Výška ucha 27cm, Hloubka kabelky 4cm, Materiál ekologická kůže,.


Atraktivní pletená kabelka s fialovými úchyty
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Barva vícebarevné, Počet přihrádek 1, Délka ucha 115cm, Výška ucha 11cm, Hloubka kabelky 12cm, Počet kapes 2, Výška kabelky 20cm, Šířka kabelky 25cm,.


Dámské značkové tašky a kabelky

Povyšte svůj outfit na módní trefu do černého se značkovou dámskou kabelkou. Tašky a kabelky najdete na MALL.CZ přehledně seřazené podle značek - k oblíbeným patří např. španělský brand Desigual, nebo anglické kabelky Bessie London nebo LYDC

Sháníte kabelku do ruky, přes rameno nebo přes tělo? Stačí zvolit správný filtr a všechny odpovídající kabelky se zobrazí. Dále můžete filtrovat podle ceny, materiálu, způsobu zapínání a oblíbené barvy.

Vedle tašek a kabelek jsme do této kategorie zahrnuli i dámské batohy, pokud si toho potřebujte naložit na záda trochu více. Pokud potřebujete do tašky uskladnit i svůj notebook, podívejte se do kategorie dámské brašny, kde vedle klasických počítačových brašen najdete i hodně vymazlené kousky pro ženy, které jsou stále v pohybu, ale přitom chtějí vypadat skvěle.

_____

^ Zpátky nahoru