Harry Potter Plechová truhla Harry Potter - Bradavice
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová truhla Harry PotterHogwarth (19,5 × 17,5 × 10,0 cm) cín Oficiální kufřík a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Hnědý kovový kufřík ve tvaru braš…

Harry Potter Batoh Harry Potter - Nebelvír
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh Harry Potter11930 (8,6 litrů/39 × 22 × 10 cm) černý polyester Oficiální batoh a doplňkové fashion zboží z katalogu produktů s grafikou slávné ságy o kouzelníkovi jménem Harry Potter.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv Černý dvouprostorový batoh, kt…

Pokémon Taška na rameno - Pokémon
769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostorná taška na rameno s obrázky pokémonů.  Pokémoni jsou bojová stvoření, které odchytávají trenéři do Pokéballů. Ti se je poté trénují a jejich různé schopnosti využívají v soubojích.

Batman Batoh Batman
499 Kč

Batoh DC Comics/BatmanLogo (objem 22,6 litrů/42 × 30 × 18 cm) černý polyester Oficiální batoh z katalogu produktů s logem a grafikou komiksového studia DC Comics.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Dvouprostorový černý batoh s logem a grafikou komik…

Batman Předškolní batoh Batman – KABOOM!
399 Kč

Předškolní batoh Batman – KABOOM!  Předškolní batůžek s jedním hlavním prostorem a přední kapsou v puplárním střihu a s potiskem Batmana. 

Oficiální batoh z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa.

Harry Potter Batoh Harry Potter - Junior Nebelvír
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh Harry PotterUltimate s pouzdrem polstrovaný (14,5 litrů 32 × 38 × 12 cm) černý polyester Oficiální batoh a doplňkové fashion zboží z katalogu produktů s grafikou slávné ságy o kouzelníkovi jménem Harry Potter.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv Čer…

Ovečka Shaun Taška přes rameno Ovečka Shaun
149 Kč

Taška přes rameno Ovečka Shaun  Taška přes rameno s motivem ovečky Shaun. 

Oficiální taška s grafikou oblíbené OVEČKY SHAUN. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Mickey Mouse Batoh Mickey
999 Kč

Batoh Mickey  Exkluzivní studentský batoh Mickey z edice Disney v černé barvě s decentním potiskem. 

Oficiální batoh s nejslavnějším myšákem od Disneyho MICKEY MOUSE. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Spiderman Batoh Spiderman - Web
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh Marvel/SpidermanWeb (18,5 litrů, 43 × 31 × 14 cm) černý polyuretan Specifikace: Oficiální batoh a doplňkové fashion zboží z katalogu produktů s grafikou komiksového vydavatelství Marvel Comics.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Dvouprostorový čern…

Star Wars Školní batoh Star Wars - Darth Vader, modrý
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní batoh Star WarsNeon (objem 18,5 litrů/32 × 42 × 14 cm) modrý polyester Oficiální batoh z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Jednoprostorový školní ba…

Star Wars Taška na rameno Star Wars - Kylo Ren
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Taška na rameno Star Wars/Hvězdné války11601 (3,5 litrů/22 × 16 × 6 cm) polyester Oficiální taška z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Taška na rameno s gra…

Star Wars Školní batoh Star Wars - Kylo Ren
529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh Star Wars/Hvězdné válkyKylo Ren (objem 14,5 litrů/32 × 38 × 12 cm) černý polyester Oficiální batoh z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Jednoprostorov…

Ovečka Shaun Školní batoh Ovečka Shaun, anatomický malý
479 Kč

Školní batoh Ovečka Shaun, anatomický malý  Batoh je vhodný pro I. stupeň ZŠ, jeho design zdobí obrázek populární animované Ovečky Shaun. 

Oficiální batoh s grafikou oblíbené OVEČKY SHAUN. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Spiderman Taška na rameno Spiderman
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Taška na rameno Marvel/SpidermanThe Ultimate Spiderman (40 × 60 cm) modrá polyester Specifikace: Oficiální taška a doplňkové zboží z fashion katalogu produktů s logem a grafikou komiksového superhrdiny Spidermana.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Atrak…

Star Wars Batoh Star Wars - Darth Vader, tmavý
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh Star Wars/Hvězdné VálkyDarth Vader (46 × 38 cm) černý polyester Oficiální batoh z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Jednoprostorový černý batoh…

Batman Předškolní batoh Batman – OH SNAP!
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Předškolní batoh Batman – OH SNAP! Předškolní batůžek s jedním hlavním prostorem a přední kapsou v puplárním střihu a s potiskem Batmana. 

Oficiální batoh z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Batman Školní batoh Batman
1 399 Kč

Školní batoh Batman 

Školní batoh Batman s potiskem s ikonickým motivem komiksového hrdiny, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín. 

Oficiální školní batoh z dílny DC Comics s grafikou Temného Rytíře BATMANa.

Star Wars Batoh Star Wars - Zelené masky
999 Kč

Batoh Star Wars – Zelené masky 

Černozelený studentský batoh s motivem legendárních Star Wars z edice Disney, který ocení každý student. 

Oficiální batoh s grafikou slavné filmové ságy STAR WARS / HVĚZDNÉ VÁLKY.

Superman Předškolní batoh Superman – ORIGINAL
399 Kč

Předškolní batoh Superman – ORIGINAL  Předškolní batůžek s jedním hlavním prostorem a přední kapsou v designu populárího Supermana. 

Oficiální batoh s grafikou nepřemožitelného hrdiny z dílny DC Comics SUPERMAN.

Superman Předškolní batoh Superman – POP
399 Kč

Předškolní batoh Superman – POP  Předškolní batůžek s jedním hlavním prostorem a přední kapsou v designu populárího Supermana. 

Oficiální batoh s grafikou nepřemožitelného hrdiny z dílny DC Comics SUPERMAN.

Superman Školní batoh s pončem Superman – ORIGINAL
999 Kč

Školní batoh s pončem Superman – ORIGINAL  Školní batoh s ikonickým logem SUPERMAN na přední části, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. 

Oficiální batoh s grafikou nepřemožitelného hrdiny z dílny DC Comics SUPERMAN.

Superman Školní batoh s pončem Superman – POP
999 Kč

Školní batoh s pončem Superman – POP  Školní batoh s výrazným logem SUPERMAN na přední části, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. 

Oficiální batoh s grafikou nepřemožitelného hrdiny z dílny DC Comics SUPERMAN.

Dámské značkové tašky a kabelky

Povyšte svůj outfit na módní trefu do černého se značkovou dámskou kabelkou. Tašky a kabelky najdete na MALL.CZ přehledně seřazené podle značek - k oblíbeným patří např. španělský brand Desigual, nebo anglické kabelky Bessie London nebo U.S. Polo Assn.

Sháníte kabelku do ruky, přes rameno nebo přes tělo? Stačí zvolit správný filtr a všechny odpovídající kabelky se zobrazí. Dále můžete filtrovat podle ceny, materiálu, způsobu zapínání a oblíbené barvy.

Vedle tašek a kabelek jsme do této kategorie zahrnuli i dámské batohy, pokud si toho potřebujete naložit na záda trochu více. Pokud potřebujete do tašky uskladnit i svůj notebook, podívejte se do kategorie dámské brašny, kde vedle klasických počítačových brašen najdete i hodně vymazlené kousky pro ženy, které jsou stále v pohybu, ale přitom chtějí vypadat skvěle.

_____

^ Zpátky nahoru