Počet nalezených produktů: 22

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Gillette Venus Classic Holicí Strojek + 1 Náhradní Hlavice + Gel Na Holení
239 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zklidněte a hladce si oholte pokožku i v zimě s holicím strojkem Venus Classic v dárkovém balení, které obsahuje holicí strojek Venus Classic, náhradní holicí hlavici a gel na holení Satin Care pro citlivou pokožku.


Veet Sensitive Precision elektrický zastřihovač + Depilační krém pro citlivou pokožku 400 ml-42%
699 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Balíček Veet Beauty set nabízí elektrický zastřihovač a depilační krém pro citlivou pokožku o objemu 400 ml. S tímto zastřihovačem můžete dosáhnout požadovaného vzhledu rychle a bezbolestně. Díky bohatému příslušenství dokáže jemně zkracovat chloupky na citlivých místech. Depilační krém zaručí, že bude vaše pokožka hladká a bez chloupků bez zbytečné bolesti.


Wilkinson Sword Dárková kazeta Hydro Connect5
379 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Holicí strojek od značky Wilkinson Sword se stane perfektním dárkem pro muže v rodině. V této dárkové kazetě najdete strojek Hydro Connect5 s pěnou na holení Hydro Sensitive.


Wilkinson Sword Dárková kazeta Quattro Titanium Core Motion
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Holicí strojek od značky Wilkinson Sword jistě potěší každého muže. Dárková kazeta obsahuje holicí strojek Quattro Titanium s výkyvnou hlavicí se 4 titanem potaženými břity a mýdlo na holení v kelímku se štětkou na holení.


Wilkinson Sword Premium Classic holící strojek - dárková kazeta-25%
539 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dárková kazeta od značky Wilkinson Sword obsahuje klasický kovový strojek včetně platinových žiletek (5 ks) a holicím mýdlem v kelímku se štětkou. Vše provedeno v retro designu. Darujte svému muži tuto gentlemanskou sadu.