Wilkinson Sword Dárková kazeta Quattro Titanium Core Motion
399 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Holicí strojek od značky Wilkinson Sword jistě potěší každého muže. Dárková kazeta obsahuje holicí strojek Quattro Titanium s výkyvnou hlavicí se 4 titanem potaženými břity a mýdlo na holení v kelímku se štětkou na holení.

Wilkinson Sword Dárková kazeta Hydro Connect5
379 Kč 219 Kč
- 42 %

Akce

Holicí strojek od značky Wilkinson Sword se stane perfektním dárkem pro muže v rodině. V této dárkové kazetě najdete strojek Hydro Connect5 s pěnou na holení Hydro Sensitive.

Gillette Dárkové Balení Fusion5 ProGlide Holicí Strojek + Gel Na Holení
479 Kč 329 Kč

Novinka

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Obdarujte muže ve vašem životě touto dárkovou sadou garantující hladké oholení značky Gillette. Balení obsahuje holicí strojek Fusion5 ProGlide gel na holení Sensitive pro hladkou pokožku za každých okolností. Vhodné i pro citlivou pokožku. Dokažte mu, že milujete, když je čerstvě oholen.

Gillette Dárkové Balení Mach3 Holicí Strojek + Holicí Hlavice + Gel Na Holení
549 Kč 369 Kč

Novinka

Obdarujte muže ve vašem životě touto dárkovou sadou garantující hladké oholení značky Gillette. Balení obsahuje holicí strojek Mach3, náhradní holicí hlavici, gel na holení a cestovní tašku pro hladkou pokožku za každých okolností. Vhodné i pro citlivou pokožku. Dokažte mu, že milujete, když je čerstvě oholen.

Gillette Dárkové Balení Mach3 Chromovaný Holicí Strojek + Stojan
726 Kč 489 Kč

Novinka

Obdarujte muže ve vašem životě touto limitovanou dárkovou sadou garantující hladké oholení značky Gillette. Balení obsahuje chromovaný holicí strojek a stojan pro hladkou pokožku za každých okolností. Vhodné i pro citlivou pokožku. Dokažte mu, že milujete, když je čerstvě oholen.

Gillette Dárkové Balení Sensitive Gel Na Holení + Balzám Po Holení Gel
399 Kč 269 Kč

Novinka

Obdarujte muže ve vašem životě touto dárkovou sadou garantující hladké oholení značky Gillette. Balení obsahuje gel na holení a balzám po holení pro hladkou pokožku za každých okolností. Vhodné i pro citlivou pokožku. Dokažte mu, že milujete, když je čerstvě oholen.

Gillette Dárkové Balení Fusion5 ProGlide Holicí Strojek + Holicí Hlavice + Gel Na Holení
845 Kč 569 Kč

Novinka

Obdarujte muže ve vašem životě touto dárkovou sadou garantující hladké oholení značky Gillette. Balení obsahuje holicí strojek Fusion5 ProGlide, náhradní holicí hlavici, gel na holení a cestovní tašku pro hladkou pokožku za každých okolností. Vhodné i pro citlivou pokožku. Dokažte mu, že milujete, když je čerstvě oholen.

Gillette Dárkové Balení Mach3 Holicí Strojek + Sensitive Gel Na Holení
419 Kč 279 Kč

Novinka

Obdarujte muže ve vašem životě touto dárkovou sadou garantující hladké oholení značky Gillette. Balení obsahuje holicí strojek Mach3 gel na holení Sensitive pro hladkou pokožku za každých okolností. Vhodné i pro citlivou pokožku. Dokažte mu, že milujete, když je čerstvě oholen.

Gillette Dárkové Balení Fusion5 Holicí Strojek + Sensitive Gel Na holení
419 Kč 279 Kč

Novinka

Obdarujte muže ve vašem životě touto dárkovou sadou garantující hladké oholení značky Gillette. Balení obsahuje holicí strojek Fusion5 gel na holení Sensitive pro hladkou pokožku za každých okolností. Vhodné i pro citlivou pokožku. Dokažte mu, že milujete, když je čerstvě oholen.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: