Revenium Placka NEJSEMTABU

Revenium Placka NEJSEMTABU

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ozdobte si svůj outfit stylovou plackou! Ukažte, že nejste tabu a přidejte se tak do komunity, ve které každý překonává své strachy a učí se životu beze studu. Celý popis
39 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

1.10.2021 - 4.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Revenium, z.s.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019172458

Popis

Ozdobte si svůj outfit stylovou plackou! Ukažte, že NEJSTETABU a přidejte se tak do komunity, ve které každý překonává své strachy a učí se životu beze studu.

Příběh placky:

Malá ozdoba, která vznikla proto, aby kdokoli mohl světu ukázat, že stejně jako my není tabu. Připněte si ji na mikinu, sáčko či batoh a vyjádřete tak podporu projektu NEJSEMTABU a jeho myšlence. Koupí této 100% české ručně vyráběné designovky šíříte skrze projekt NEJSEMTABU osvětu stomie a podporujete každodenní život stomiků – lidí s umělým vývodem. Děkujeme.

Design a grafika: printintin

Placky Revenium, z. s., kolekce NEJSEMTABU vyrobil: printintin

Prodávající: Revenium, z. s.

Revenium,z. s., pomáhá lidem se zdravotním postižením šlápnout do pedálů, rozjet kariéru nebo podnikání, firmy a organizace učí, jak osoby se zdravotním postižením zaměstnávat ku prospěchu obou stran, vydává online magazín Inspirante.cz, který píšou rovněž lidé se zdravotním postižením. 

Na svou činnost si vydělává především prodejem unikátní kolekce produktů Lighthouse a výběrové kávy Naturpark 12, kterou praží ve vlastní pražírně v CHKO Kokořínsko. Samozřejmě, že jak na kolekci Lighthouse, NEJSEMTABU, tak na výrobě výběrové kávy se velkou měrou podílejí opět lidé se zdravotním postižením a znevýhodněním.