Allnature Maliník list 50 g 3 ks
147 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Maliník list 50 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Maliník je vhodný při problémech s trávením, při bolestivé menstruaci či potížích se zadržováním vody v organismu.


Allnature Jasmínový čaj zelený sypaný BIO 50 g 3 ks
269 Kč

Sypaný čaj v BIO kvalitě s jasmínovými květy je jedním z nejoblíbenějších květinových čajů v Číně. Allnature jasmínový čaj obsahuje antioxidanty, které mohou zrychlit metabolismus a současně podpořit ochranu imunitního systému.


Allnature Darjeeling čaj černý sypaný BIO 50 g 3 ks
225 Kč

Sypaný čaj Darjeeling je charakteristický svou jemnou květinovou chutí. Allnature Darjeeling je černý čaj, obsahuje tedy antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály a současně podporují imunitní systém. Mimo jiné také obsahuje kofein.


Allnature Kontryhel nať 50 g 3 ks
147 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Kontryhel nať 50 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Kontryhel je vhodný při bolestivé menstruaci nebo při problémy s klouby a svaly. Navíc obsahuje důležitý vitamín C.


Allnature Heřmánek květ 35 g 3 ks
147 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Heřmánek květ ve 35 g balení po třech kusech je dárek, se kterým věnujete blízkým i kousek zdraví. Heřmánek je vhodný při problémech s imunitním systémem, dýcháním a trávením. Jeho charakteristická vůně navíc zrelaxuje vaši mysl po hektickém dni.


Allnature Fenykl plod 80 g 3 ks
147 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Fenykl plod 80 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Fenykl je vhodný při problémech s trávením, podporuje kojení a má detoxikační účinky. Navíc má blahodárné účinky na váš imunitní systém.


Allnature Kotvičník nať 40 g 3 ks
147 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Kotvičník nať 40 g v balení po třech kusech je dárek, se kterým věnujete blízkým i kousek zdraví. Kotvičník je vhodný při problémech s močovým měchýřemnebo hormonální nerovnováhou a přispívá k dobré funkci pohlavních orgánů. Navíc podporuje zdraví vašich úst a lepší stav vaší pleti.


Allnature Lipový květ 30 g 3 ks
147 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Lipový květ 30 g v balení po třech kusech je dárek, kterým věnujete svým blízkým zdraví. Lipový květ je vhodný při problémech s usínáním, zhoršenou imunitou a při zadržování vody v těle. Má relaxační účinky a je tak ideální pro večerní uvolnění po práci.


Allnature Meduňka nať 50 g 3 ks
147 Kč

115 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Meduňka nať 50 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Meduňka je vhodná při problémech s nespavostí, potížích s dýcháním nebo trávením. Je také skvělá na povzbuzení a zlepšuje náladu.


Allnature Ostropestřec plod 100 g 3 ks
147 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Ostropestřec plod 100 g v balení po třech kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Ostropestřec má blahodárný vliv na funkci jater, vaše trávení a imunitu. Jeho konzumace také prospívá činnosti srdce. Navíc je antioxidační.


Allnature Rooibos čaj červený sypaný BIO 50 g 3 ks
195 Kč

Sypaný čaj Rooibos v BIO kvalitě obsahuje antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály a podporují imunitní systém. Allnature Rooibos má sladkou chuť, která připomíná oříšky. Lze jej pít s mlékem a cukrem nebo samotný bez jakýchkoli přísad.


Allnature Yerba Mate čaj zelený sypaný BIO 50 g 3 ks
195 Kč

Sypaný čaj Yerba Mate obsahuje kofein a další zdraví prospěšné látky, jako jsou antioxidanty, minerály a vitaminy A, B a C. Allnature Yerba Mate osvěžuje tělo a potlačuje duševní i tělesnou únavu. Podporuje vylučování vody a napomáhá při redukci hmotnosti.


Allnature Echinacea nať 30 g 3 ks
147 Kč

Sypaný bylinný čaj v dárkovém balení. Allnature Echinacea nať 30 g v balení po 3 kusech je dárek, kterým darujete svým blízkým zdraví. Echinacea, česky třapatka, je vhodná při problémech s imunitou, zlepšuje funkci dýchacího systému a močových cest. Navíc má antioxidační vlastnosti.